מרכזי הבנייה

ביום רביעי (23.11) קיים מרכז הבנייה הישראלי כנס מיוחד לעשרות משפחות שבונות את ביתן בקיבוץ גת והאזור. הכנס כלל קבלת פנים שכללה כיבוד קל, ומיד לאחריה פגשו המשתתפים את נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי בדרום שמורכבת מטובי האדריכלים, המפקחים, המהנדסים, הקבלנים ושאר אנשי המקצוע שקיימו עמם פגישות אישיות והעניקו להם טיפים ועצות שיסייעו להם לחסוך בכסף ומשאבים במהלך בניית ביתם.

האירוע החל בדברי פתיחה של מנהלת נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי במרחב הדרום, נטע שרעבי, כשלאחר מכן התקיימה הרצאתו של מפקח הפרויקטים ומנכ"ל חברת 'אביגל ניהול פרויקטים בבנייה', מאיר אביגל, שסיפק טיפים לבונים כיצד להתנהל במהלך בניית הבית במטרה לשמור על תקציב הבנייה ועל איכות הבנייה. בחלקו האחרון של הערב התקיים פאנל עם בעלי מקצוע, חברי הנבחרת, במהלכו הוענקו כלים וטיפים להתמודד עם הליכי התכנון והבנייה הפרטית וניתנה האפשרות להעלות בפניהם שאלות.

בין המומחים שלקחו חלק באירוע ושיתפו את הנוכחים בניסיונם – האדריכלית ותושבת קיבוץ גת שסייעה בהפקת האירוע, רויטל פנוביץ', האדריכלית ומעצבת הפנים, לירון שושן, המהנדס, אסף שושן, בעלי חברת 'אפיק בנייה מתקדמת בע"מ', אפיק סרויה, הקבלן, חגי עמר ומפקח הבנייה, דורון טאוב. האירוע התקיים בחסות חברת הדלתות המובילה 'אלידורס' וחברת המטבחים והנגרות 'פופלר'.

מנהלת נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי במרחב הדרום, נטע שרעבי: "תהליך בניית הבית הינו תהליך מורכב מאד שדורש מהבונים הקפדה על כל פרט פרט בו. באמצעות הקמת קהילת המומחים והפעילות שלנו בשטח, בדרום, אנו מנגישים את הידע ואת השירותים המקצועיים של המומחים המובילים ביותר בתחום הבנייה לתושבים. תודה רבה לכל המשתתפים שהגיעו ולקחו חלק באירוע במטרה ללמוד כיצד לבנות את ביתם בתבונה ותוך חיסכון בכסף וכאבי ראש. לאור ההצלחה אנו כבר מתכננים מפגשים נוספים ביישובי האזור".