מועצה אזורית יואב

בשבוע שעבר התקיים טקס חלוקת פרסים בתחרות שיח מקוון בעורף, ובה השתתפו מספר רשויו, המועצה האזורית יואב אשר השתתפה בתחרות בפעם הראשונה , קיבלה משוב רחב ופרטני על חוויית המשתמש והתוכן בנושא היערכות לחירום וחירום שבאתר האינטרנט שלה וכן בחינת הפלטפורמות המקוונות של הרשות.

דוברות המועצה בעזרת מחלקת החירום הגישו לראשונה השנה את מועמדותם לתחרות, זאת לאחר שנחנך בשנת 2017 אתר מועצה חדש ונגיש עם פלטפורמה נגישה ומתקדמת מבעבר לתחום החירום. לאחר סקירה של הפרזנטציה שהוגשה על ידי המועצה, החליטו בפיקוד העורף להעניק למועצה פרס של שלושה כוכבי יופי זאת תוכן מתן פירוט ובחינה מדוקדקים על השיח המקוון ופלטפורמת החירום באתר.

פיקוד העורף מצא כי אתר המועצה נגיש ומכיל מידע כולל לכלל התושבים וכלל היישובים, דבר חיוני ביותר במועצות אזוריות. "אנו שמחים ונרגשים על זכייתה של המועצה שלושת כוכבי היופי עם השתתפותה הראשונה בתחרות, נגיש מועמדות גם בשנה הבאה לאחר שנרחיב את תחום החירום באתר המועצה וננגיש אותו אף יותר" נמסר מהדוברות.

תחרות 'שיח מקוון' הוקמה לאחר שפיקוד העורף הבין את חשיבות העיסוק בחירום בימי שגרה והחליט להוביל את הנושא ביחד עם הרשויות המקומיות. מטרת התחרות הינה להוות נדבך נוסף לשיפור מוכנות העורף במדינת ישראל, לחיזוק החוסן הלאומי בחירום, למען ביטחונם ורווחתם של אזרחי המדינה.