דניאל לוטטי תלמידת האולפנה "נווה דקלים"ותושבת ניצן- היא המצטיינת של חוף אשקלוןדניאל לוטטי, תלמידת י"ב באולפנה לבנות "נווה דקלים" בישוב ניצן, היא המתנדבת המצטיינת מהמועצה האזורית חוף אשקלון לשנת תשע"ז של משרד החינוך. בטקס שהתקיים בשבוע שעבר באשקלון, הוענקו אותות הצטיינות למתנדבים ומתנדבות מרשויות נוספות של מחוז דרום

הפרס ניתן לדניאל (17), תושבת ניצן, על פעילותה ותרומתה לפרויקט "חברים לרפואה", אותו יזמו והובילו בני הנוער בניצן. הפרויקט נותן מענה לילדים (עד גיל 21) בעלי צרכים מיוחדים במהלך כל השנה ובעיקר בימי הקיץ כבר ארבע שנים. במהלך השנים דניאל ליוותה חניכה בעלת צרכים מיוחדים באופן אישי. בשנה שאחרי ריכזה את כל נושא התוכן בקייטנה.

שיאה של התנדבות זו באה לידי ביטוי בכך שבקיץ הנוכחי דניאל היתה אחראית על כלל הוועדות של הקייטנה: היא הובילה "חמשוש" הכנה שהתקיים בחודשי החורף לילדים בעלי צרכים מיוחדים ובקיץ ניהלה את כל הפרויקט ועסקה בגיוס כספים, מענה להורים ובניית תוכן ההדרכה.

דניאל לוטטי אמרה השבוע: "זה נותן הרבה סיפוק לעסוק בחופש הגדול בדברים אחרים, לצאת מעולם המסכים, להתעסק פחות בעצמך ולתרום, לתת לאחרים. עשיתי את זה באהבה, לא ציפיתי לקבל פרס. אני מודה על התמיכה הגדולה והפירגון".

צילום : יאיר הרוש

ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, יאיר פרג'ון: "יש חשיבות רבה לכך שבני הנוער שלנו יהיו מעורבים בקהילה. זה מוביל להצטיינות אישית, לאחוז גבוה בגיוס לצבא ואפילו ליזום 'סטארט אפ' חברתי, שמשפיע על הקהילה לטובה. אני רואה חשיבות רבה בערך ההתנדבות של הצעירים שלנו ודניאל היא דוגמא לכך. דניאל יקרה, אנו גאים בך הבאת כבוד לכל תושבי המועצה".

יוסי דהרי, מנהל המתנ"ס במועצה, אמר כי דניאל הגיעה לשלב הגבוה ביותר בוועדת האיתור המקדים לקבלת הפרס והוא גאה בה ומברך אותה על ההישג.

בצילום (באדיבות המתנ"ס):

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה