מיכל סיגרון, תושבת ברכיה מורה ורכזת לפיסיקה בכפר סילבר, זכתה בציון לשבח מטעם קרן טראמפתלמידיה בירכו בפייסבוק: ''בזכותך מצאתי את דרכי בחיים ובחרתי ללמוד הנדסה". ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, יאיר פרג'ון: "על מיכל נאמר 'מורה טובה- מורה לחיים'''.

מיכל סיגרון

מיכל סיגרון, מרכזת את המגמה לפסיקה ומלמדת פיסיקה בבית הספר התיכון כפר סילבר מזה 21 שנים. במהלך עיסוקה, היא גם מדריכת מורים בתחום, ואחראית לקידום פרויקטים ייחודיים ויוזמות חינוכיות מקוריות. כגון, הנחיית תחרות כספות (הנחיית תלמידים לבניית כספת כשהמטרה היא לפתוח אותה בעזרים פיסיקליים) לצד שכלול דרכי ההוראה שהפכו להיות כלי דידקטי בקרב המורים לפיסיקה בארץ.

לאחרונה הועלה שמה של מיכל,  כאחת המתמודדות לקבלת ציון לשבח מטעם קרן טראמפ, לאחר בחינת הנתונים, קיבלה את הפרס היוקרתי בטקס שהתקיים לפני כחודש במוזיאון טבע בת"א. הפרס ניתן גם למורה מהישוב אפרת. הפרס הראשון הוענק למורה לביולוגיה מקרית החינוך דרור.

תלמידיה כתבו לה בפייסבוק: "אכפת לה מתלמידים ומורים, היא תלמידה בעצמה וכל הזמן משכללת את ההוראה שלה והצוות שלה, מורה מרגשת". תלמידה אחרת כתבה: ''בזכותך מצאתי את דרכי בחיים ובחרתי ללמוד הנדסה".                          

על הפרס אמרה סיגרון כי היא מודה להנהלת כפר סילבר שתמכה בה, למנהל התיכון אהרון עטיה ולמנכ"ל הכפר שמעון סלומון. "אני מאוד שמחה שזורקים אור על מורים באזור שלנו ועל איכות ההוראה. המוטו שלי לאורך כל הדרך שהכל אפשרי ועם מוטיבציה, רצון והתמדה, אפשר לסיים פיסיקה ברמה של חמש יחידות ולהגיע להישגים".

בעניין זה אמרה סיגרון השבוע כי מקצועות ריאליים אינם רק לגברים ואצלה בביה"ס יש בהחלט מגמה חיובית מאוד של בנות שמוצאות עניין ולומדות את המדעים המדויקים. "אני שמחה ש-50 מהתלמידים שלי הן בנות ויש לי כמה מצטיינות שמובילות את המגמה ומהוות מודל לחיקוי. אני תמיד אומרת שזה מקצוע גם לבנים וגם לבנות".

מנהלת אגף החינוך במועצה, יפית בוכריס, אמרה השבוע: "המועצה האזורית חוף אשקלון ותלמידי כפר סילבר זכו במיכל סיגרון, מורה לפיסיקה ואישיות נפלאה, שמשכילה לנצל את כוח המשיכה על מנת למנף את תלמידיה לגבהים חדשים".

ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, יאיר פרג'ון, בירך את מיכל על זכייתה בציון לשבח. "מיכל לקחה את המוטו 'לחשוב מחוץ לקופסה' צעד אחד קדימה ויישמה אותו ביצירתיות מעשית בביה"ס. זו הדוגמא לכך שמורה טובה היא מורה לחיים.  הבאת כבוד רב למועצה, למושב ולמשפחתך".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה