בואו להציל חיים -קורס חובשים ביישובי חוף אשקלון יוצא לדרךארגון איחוד הצלה והמועצה האזורית חוף אשקלון פתחו השבוע את הרישום לקורס חובשים ביישובי קהילת חוף אשקלון. שמעון לוגסי, חבר מועצת העיר אשקלון, אשר ממונה על הבריאות ועומד בראש סניף "איחוד הצלה" באשקלון, אמר השבוע שהקורס ייפתח במהלך חודש אוגוסט ויימשך חצי שנה פעמיים בשבוע.

"יש רבים שמתעניינים בקורס והמטרה היא להגיע עד כמה שניתן לכל מקום ולהציל חיים", אמר השבוע לוגסי, "אנחנו רוצים לקלוט חובשים מכל האזור שיגיעו ראשונים לאירועים, לתאונת דרכים חלילה, להתקפי לב ועוד. אם יהיו מתנדבים ביישובי חוף אשקלון הרבים, זה עשוי להציל חיים עד להגעת ניידת מד"א שיוצאת מאשקלון והמטרה היא לצמצם את ההמתנה לסיוע ראשוני". רב המועצה האזורית חוף אשקלון הרב יעקב אביטן, שמשמש גם כרב הסניף של "איחוד הצלה באשקלון והחוף", נתן את ברכתו ליוזמה.   

 

בסיום ההכשרה יצטרפו המתאימים לארגון ויצוידו בתיק וציוד החייאה מתקדם לאחר ראיון. תנאי הצטרפות לקורס: מגיל 21 ומעלה, בעלי רכב צמוד, מילוי טפסים, ראיון התאמה. מגורים באשקלון ויישובי חוף אשקלון. אם הנך חובש/ פראמדיק/רופא הנך מוזמן להצטרף, להציל חיים. לפרטים והרשמה-

מחלקת הדרכה 02-5002020 שלוחה 293. או לשמעון לוגסי 050-5996100

073-2567888.

איחוד הצלה

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה