כמה כסף משקיעה בכם המועצה אזורית באר טוביה ?בדיקה שערכה חברת ייעוץ כלכלי על הסכומים שמשקיעות הרשויות המקומיות בתושבים, קובע בדו"ח מנג'ר 2018 של בנק דקסיה ישראל, על ניהול כלכלי מצוין אשר מביאה את המועצה האזורית באר טוביה, לשיא חסר תקדים בהשקעות בתושב, בחינוך ברווחה

שוב המועצה האזורית באר טוביה זוכה לציון שבח בהקעה מירבית בתושב,

כפי שדיווחנו בשנה שעברה ביישובניק נט  הדוח מהווה מקור לגאווה של ממש בשל הנתונים המצוינים של הרשות ביחס לסקטור העירוני.

דוח של בנק דקסיה,  הבנק של הרשויות המקומיות, מצביע על ניהול כלכלי מצוין של המועצה , נתוני הדוח מראים כי המועצה עומדת בצמרת טבלת הרשויות המשקיעות הכי הרבה בתושביהן, בפערים גדולים מאוד מהממוצע של כלל הרשויות בארץ ושל רשויות בעלות נתונים דומים. עוד חושף הדוח כי למועצה האזורית באר טוביה אין גרעון מצטבר וכי אחוז גביית הארנונה במועצה, עומד על נתון מעולה של 97%, כאשר מרבית הארנונה מגיעה ממפעלים מאזורי התעשייה של המועצה.

דוח בנק דקסיה ישראל

בתחום ההשקעה בתושב משקיעה המועצה 12,168 שקל בשנה בכל תושב – לעומת 6,508 שקל ממוצע של כלל הרשויות בארץ.

יציבות ואיתנות כלכלית הם פרמטרים חשובים בתפקוד של גוף ציבורי. אך במועצה האזורית באר טוביה מקפידים מאוד לא רק על התחום הפיננסי אלא ובעיקר על ההשקעה החוזרת בתושב.

השגת העצמאות הכלכלית כפי שמצוין בדוח מאפשרת למועצה, כבר מספר שנים, עצמאות ניהולית וניתוב המשאבים לטובת התושבים בהיקף של יותר מ 12,000 ₪  בכול תושב ותושב. עיקר תוספת ההכנסות מגיעה למועצה מאזורי התעשייה שעברו שדרוג וצמיחה חסרת תקדים בשנים האחרונות.

כמה משקיעים בתחום החינוך?

4,985 שקלים מושקעים בשנה בכל תלמיד, כאשר הממוצע הכללי עומד על 2,163 שקלים. נתון זה מעיד כי השקעת המועצה בחינוך ילדיה

גבוהה מפי שתיים מממוצע ההשקעה הכלל ארצית. עובדה זאת מאפשרת למועצה לחולל מהפכה בחינוך בקנה מידה ארצי ולהעניק לתלמידיה את החינוך המתקדם המעניין והטוב ביותר .

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה