בעקבות המתיחות הביטחונית : בכירים הגיעו לבקר במועצה אזורית חוף אשקלוןהבוקר ביקרו בכירים ממשרד העבודה והרווחה ביישובי עוטף עזה, במועצה האזורית חוף אשקלון אמרה גב' אור כהן- מפקחת חירום במחוז דרום: "ההתמודדות של המועצה מעוררת הערכה הצוות פה מסודר מיומן מקצועי מבין את תפקידו ערוך ומחויב מאוד לאוכלוסייה".

בביקור השתתפו ישראל בודיק- מנהל מחוז במשרד העבודה והרווחה, סטו מירקין- סגן המנהל, אור כהן - מפקחת חירום במחוז דרום. הם קיימו פגישה מורחבת עם נציגי אגף רחו"ק (רווחה, חברה וקהילה) של המועצה האזורית חוף אשקלון: שמואל אטיאס- עוזר מנהל האגף, עידית פרחיה- מדריכה ראש צוות, אלעד בן דוד – עו"ס ומנהל תא רווחה במכלול אוכלוסייה בחירום וחיה בוקובזה- עו"ס קהילתית של מרכז חוסן.

אור כהן: "אנחנו עושים סבב ברשויות העוטף כדי לבדוק מה שלומן, מה המצב, מה צריך ומה הפערים. ההתמודדות של המועצה מעוררת הערכה, הצוות פה מסודר מיומן מקצועי ומבין את תפקידו היטב, הוא  ערוך ומחויב מאוד לאוכלוסייה".

צילום יאיר הרוש

מנהל המחוז, ישראל בודיק, הוסיף: "יש פה מערכת מסונכרנת ומחוברת שיודעת לעבוד בתוך המחלקה ורואים זאת איך שעידית מנהלת את זה ביד רמה. זה מעיד על איכות הניהול של האגף, מעוזיה סגל ויכולות הצוות ומה שמניע זה משהו רעיוני כי הצוות רואה את האוכלוסייה כאן ואת הצרכים שלה. אנחנו יודעים שהאוכלוסייה מחוברת לטבע, אוהבת אדם והיסודות הערכיים- האנושיים האלו באים לידי ביטוי באופן פרקטי בתחום החירום

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה