מיזם חדש בעלי עסקים מתנדבים למען הקהילהיצא לדרך מיזם חדש בתחום יישובי המועצה האזורית חוף אשקלון, ובו בעלי עסקים מתנדבים עבור הקהילה. הרעיון הוא שבעלי עסקים תורמים בדרכם לתושבים ונהנים מהרחבת מעגל הלקוחות ומהרצאות מקצועיות. המטרה היא גם להיות חלק ממאגר עסקים שיהיה כתובת של עסקים ברחבי המועצה

עסקים לקהילה

המיזם החל  החל להתגבש  לפני כחודש ע"י  יחידת ההתנדבות במועצה האזורית חוף אשקלון. הרעיון בבסיסו, הוא למנף את העסקים בקהילת חוף אשקלון על ידי נתינה והתנדבות בכל תחום עסק. מעבר להתנדבות, בעלי עסקים יזכו לחשיפה מוגברת וכך למעשה ירחיבו את מעגל הלקוחות (נטוורקינג) בצורה הטוב ביותר.

בעלי העסקים יקבלו ליווי  באמצעות מפגשי העשרה ותכנים מקצועיים. את המיזם מובילה מנהלת יחידת ההתנדבות שלהבת כהן ומרכזת אותו (בהתנדבות) הדס קרמזין, יזמית ובעלת עסק עצמאי במועצה.

בשבוע שעבר התקיים במתנ"ס המועצה בבת הדר ערב חשיפה לבעלי העסקים, כולל הרצאה של יהונתן שוורצמן, מנהל תחום התנדבות במשרד העבודה והרווחה. שלהבת: "המפגש הראשון היה מוצלח מאוד ופתח את הצוהר להמשך פעילות של בעלי עסקים במועצה לטובת הקהילה. התרגשתי לראות את רוח ההתנדבות והרצון לפעול ביחד לטובת קהילת חוף אשקלון. אנו קוראים לכם, בעלי העסקים, להצטרף, להיות שותפים לעשיה ולהיות חלק ממאגר העסקים במועצה. המטרה היא להתארגן תחת גג אחד שיהיה הכתובת לעסקים במועצה".

ניתן עדיין להצטרף לקבוצה. לפרטים:  שלהבת- 052-3356908  /  הדס052-2656118

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה