מועצה אזורית באר טוביה יוצרים עתידנות בחינוךלקראת פתיחת שנת הלימודים, יושק מיזם פורטל חינוך מועצתי, מטרת הפורטל להעניק לתלמידים ולסגל ההוראה את היכולת לרכוש מיומנויות למידה והוראה בעידן החדשני. מדובר בפלטפורמה מתקדמת ביותר , עוטפת את טכנולוגיות office 365 ומנגישה אותן למשתמשים, מעצימה את חווית הלמידה וההוראה ותורמת ליישום אמיתי ומלא של חזון פורטל החינוך של המועצה

הפלטפורמה מסנכרנת מידע רלוונטי על התלמיד, המורה וצוות החינוך ובכך מאפשרת אינטראקציה רציפה ביניהם, תורמת לשיפור חווית הלמידה וההוראה, מחזקת את תחושת הקהילתיות וטיפוח הסקרנות, ומעודדת למידת חקר מתקדמת.

בנוסף,  במסגרת המיזם, ייהנו כלל מורי ותלמידי המועצה מחבילת  office 365 במתנה. כל תלמיד יוכל להוריד את הoffice  לעד 5 מכשירים ביתיים: מחשב נייד, מחשב נייח, טאבלט או סמארטפון. כמו כן, במסגרת ההטבה יוכלו המורים והתלמידים ליהנות מאחסון ענן של 1 טרה במסגרת שירות one drive.

 השימוש יתבצע כאשר כל תלמיד יקבל סיסמא וקוד אישי לכניסה לפורטל, שם יופיע החומר הלימודי האישי שלו, חוברות דיגיטליות, מטלות מהמורה ועוד.

רות קרטר צילום יח"צ

רות קרטר, מנהלת אגף החינוך במועצה האזורית באר טוביה: "אני רואה בהכנסת מיזם זה הזדמנות ליישם תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית מתקדמים בכל בתי הספר של המועצה, בהלימה לחזון החינוכי של המועצה, לאפשר למורים ולתלמידים להתקדם לoffice 365  וליהנות מחבילת שירותים מלאה, הכוללת תיבת דוא"ל בענן, ואת כל יישומי האופיס בגירסה העדכנית ביותר וללא עלות, מהלך זה תומך בערך היסודי של שוויון הזדמנויות בחינוך לכל תלמידי המועצה ומצעיד את המועצה עוד צעד אחד קדימה באיכות החינוך, בחוויית הלמידה וההוראה ובהתאמה למאה העשרים ואחת."

 

המיזם יוביל לקביעת סטנדרט טכנולוגי גבוה במוסדות החינוך המועצתיים וכן לצמצום פערים דיגיטליים וטכנולוגיים .

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה