גאווה מקומית : תיכון אזורי "באר טוביה" ברשימת בתי הספר המצטייניםהתיכון האזורי באר טוביה, נבחר למצטיין כיוון שהגיע למדדים הטובים ביותר בפרמטרים בנבחנו ע"י משרד החינוך,בינהם קליטת תלמידים מהחינוך המיוחד, מניעת נשירה וגיוס לצה"ל, זכאות לבגרות ובגרות מצטיינת.

תיכון באר טוביה צילום יחצ

כשבועיים לפני פתיחת שנת הלימודים תשע"ט, הכריז אתמול (ד') משרד החינוך על רשימת התיכונים המצטיינים בשנת הלימודים שהסתיימה (תשע"ח).

התיכון האזורי "באר טוביה" נכלל ברשימה זו הכוללת 292 תיכונים שהגיעו למדדים הטובים ביותר בארץ בפרמטרים כמו קליטת תלמידים מהחינוך המיוחד, מניעת נשירה וגיוס לצה"ל או שנת שירות, לצד פרמטרים כמו זכאות לבגרות ובגרות מצטיינת. יש לציין כי המועצה האזורית באר טוביה אף זכתה בפרס חינוך ארצי בשנת 2017.

מהמועצה האזורית באר טוביה נמסר: "אנו גאים להיות חלק מרשימת בתי הספר המצטיינים בארץ. ביה"ס שם בשנים האחרונות דגש רב על האקלים החינוכי, על המשמעת ועל סביבת הלמידה, באמצעות הצבת יעדים ומדדים גבוהים לביצוע, הרחבת תחום התקשוב והעזרים לימודיים, תגבורים לימודיים ולמידה בקבוצות קטנות.

בנוסף, המועצה מנתבת תקציבים גדולים לרווחת התלמידים על מנת לאפשר חינוך ברמה הגבוהה ביותר, צוות הוראה מקצועי ומנוסה, כיתות לימוד קטנות, ומגוון של 24 מגמות לימוד בתיכון המאפשר לכל ילד למצוא את תחומי העניין שלו ולמצות את הפוטנציאל שלו".

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה