מצטיינת נשיא מכללת אחוה, יעל תורג'מן גרזון, תושבת עזר שבמועצה אזורית באר טוביה.במכללה האקדמית אחוה התקיים אמש (18/01/2016) טקס הוקרה לסטודנטים מצטיינים. מתוך כלל המצטיינים, ארבע סטודנטיות מצטיינות הינן תושבות המועצה האזורית באר טוביה.

מכללה האקדמית אחוה חרטה על דגלה לטפח ערכים של מצוינות אקדמית לצד עשיה חברתית למען הקהילה. בהתאם לכך מקיימת המכללה מדי שנה טקס הוקרה שנתי לסטודנטים המצטיינים בלימודיהם ובתרומה לקהילה.

את תעודות ההוקרה למצטיינים העניק נשיא מכללת אחוה, פרופ' אליאן אלקרינאוי ורקטור ומ"מ מנכ"ל המכללה, ד"ר אתי גרובגלד.

להענקת תעודות ההצטיינות לסטודנטיות תושבות המועצה, הוזמן גם ראש המועצה, דרור שור.

את אות מצטיינת נשיא המכללה קיבלה יעל תורג'מן גרזון, תושבת הישוב עזר שבמועצה האזורית באר טוביה. יעל סיימה לימודיה בבית הספר למדעים של המכללה, במגמת ביולוגיה. היא אימא לשלושה, הבכור בן 25, סטודנט למנהל ותקשורת, השני חייל בנח"ל והשלישית גרעינרית בגרעין עודד בגלבוע. שלושת ילדיה של יעל למדו בתיכון באר טוביה, ושלושתם ביצעו שנת שירות בגרעין עודד, טרם גיוסם לצבא.

יעל סיפרה לנו כי בצעירותה סיימה תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב ועבדה שנים ארוכות בעולם ההיי-טק. אולם עם היוודע לה על פתיחת מסלול בתחום מדעי החיים במכללת אחוה, היא מיהרה להרשם ולהגשים חלום ילדות שלה ללמוד ביולוגיה. יעל תחל בקרוב לימודי תואר שני ותבצע מחקר על מחלת הגלוקומה.

אות ההצטיינות של בית הספר למדעים הוענק לסטודנטית שי שימעוני, תושבת מושב בצרון.

לאות הצטיינות על תרומה לקהילה זכתה הסטודנטית חן זנדני תושבת מושב ינון, מביה"ס לחינוך.

אות הערכה על התמדה בתכנית מצוינים של ביה"ס לחינוך ניתן לסטודנטית אודליה עמנואל, תושבת המושב עזריקם.

אורח הכבוד של הטקס והנואם הראשי באירוע היה הסופר א.ב יהושע, אשר שיבח בפני המשתתפים את פועלה של המכללה כמובילה בתחום הכשרת צוותי הוראה ואנשי חינוך. הסופר ואיש הרוח נשא בפני המשתתפים הרצאה מרתקת בנושא "הישראליות – בין זהות לאזרחות".

ראש המועצה האזורית באר טוביה, דרור שור, חיזק את ידי הסטודנטיות המצטיינות ובירך אותן באופן אישי על תרומתן לחברה ולקהילה.  דרור מסביר כי ההישגים אליהן הגיעו הסטודנטיות תושבות המועצה מעידים על היכולות הגבוהות  והפוטנציאל האנושי המעולה הקיים בכל ישובי המועצה. ראש המועצה הצהיר כי המועצה תמשיך ותתמוך כל העת בכל מי שמעוניין ללמוד לימודים אקדמיים.

עוד הסביר דרור כי הוא פועל כל העת לחיזוק הקשר בין המכללה לבין המועצה ותושביה וכיום פועלים מיזמים חינוכיים המשלבים סטודנטים מהמכללה במוסדות החינוך המועצתיים וכך מתאפשר חיזוק חינוכי משמעותי לתלמידי המועצה מחד, וחיזוק היכולות המקצועיות של הסטודנטים, באמצעות עבודת שטח מאידך.

משמאל לימין: דרור שור – ראש המועצה, יעל תורג'מן גרזון מעזר, חן זנדני מינון, אודליה עמנואל מעזריקם ושי שמעוני מבצרון


משמאל לימין: דרור שור – ראש המועצה, חן זנדני מינון, פרופ' עליאן אלקרנאוי – נשיא המכללה, הסופר א.ב. יהושע, מ"מ מנכ"ל המכללה ד"ר אתי גרובגלד.

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה