430 וותיקי מועצה אזורית באר טוביה התחסנו נגד נגיף הקורונה430 תושבים וותיקים במועצה האזורית באר טוביה התחסנו היום במסגרת מבצע החיסונים שהתקיים לראשונה במועצה. ראש המועצה קובי אביבי: "במהלך ביקורי במקום התרגשתי מאוד לראות את הסדר והארגון של היום החשוב הזה"

במועצה האזורית באר טוביה התקיים היום מבצע חיסונים מיוחד מפני הקורונה במועדון הוותיקים בנאות אחווה שבמושב אחווה. מאז החל מבצע החיסונים בישראל, נאלצו תושבי המועצה להרחיק לערים אחרות, כמו רחובות, אשדוד וראשון לציון על מנת לקבל את מנת החיסון הראשונה.

על מנת לסייע לוותיקים, המועצה אף העמידה לרשותם שירות הסעה פרטי, בהתנדבות, על מנת להביאם אל מוקד ההתחסנות ולהשיבם אל ביתם. ראש המועצה, קובי אביבי, ראה שיש צורך בסיסי לקיים את מערך החיסונים גם בשטחה המוניציפלי של המועצה, קרוב לביתם של התושבים. בעקבות מאמצים רבים מצד ראש המועצה, לרבות פניה לפיקוד העורף ולמשרד הבריאות, התקבלה לפני מספר ימים ההחלטה כי מבצע החיסונים אכן יתקיים במועצה. תושבים בני 60 ומעלה ומי שמוגדר בקבוצת הסיכון התבקשו למלא טופס מקוון וכך נקבע זימון התורים בצורה מסודרת ויעילה.

דוברות באר טוביה

ראש המועצה האזורית באר טוביה, קובי אביבי, סיכם את היום המוצלח ואמר: "לשמחתנו, הצלחנו לחסן כ-430 תושבים ובמהלך ביקורי במקום התרגשתי מאוד לראות את הסדר והארגון של היום החשוב הזה. ברצוני להודות למד"א: חיים קרדי- מנהל מרחב לכיש ולכל הצוות המקצועי שלו, לאל"מ שגיא ברוך- מפקד מחוז דרום בפיקוד העורף, סרן גיא פלד וחיילי פיקוד העורף על פועלם. אני מודה לתושבי המועצה שהגיעו, שמרו על ההנחיות וגילו סבלנות.

דוברות באר טוביה

תודה גם לשמעון כץ, נציג אחווה במליאה ולדודו כהן יו״ר הוועד המקומי על הסיוע. ברצוני להביע את הערכתי לעובדי המועצה המסורים: תמר ממן, הילה וינברגר, עדן תורגמן, מירי ליבריידר, דרור אבוקסיס, קובי כהן, נירית ברזני, אושרית עזגד ומעיין אסולין על ההיערכות הלוגיסטית והביצוע המושלם. אני מאחל בריאות לכל קהילת באר טוביה".

דוברות באר טוביה

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה