44 משפחות חדשות נקלטו בקיבוץ חצורפרויקט הבנייה של השכונה החדשה בקיבוץ חצור התחיל בימים אלה. בשכונת הדרים ייבנו 44 יחידות דיור לחברים בונים. עם סיום עבודות התשתית ורגע לפני קבלת ההיתרים לתחילת עבודות הבנייה, נחתם חוזה בין מנהלת הפרויקט לקבלן הבנייה אמסילי מבנים והנדסה בע"מ.

בקי וינטר, מנהלת הפרויקט מטעם 'קורום הנדסה וניהול': "אנחנו מלווים את הפרויקט מראשית דרכו, שהחלה לפני כשלוש שנים, בכל ההיבטים כולל תוכנית הבינוי ואישורה הסטטוטורי, הכנות לקבלת היתרים, הכנת השטח וביצוע התשתיות הציבוריות לבנייה. היום, עם חתימת החוזה עם קבלן הבנייה, הפרויקט עבר משלב התכנון לשלב הביצוע וההתרגשות גדולה".

פרויקט הקליטה הבנייה בחצור נעשה בשיתוף פעולה עם המנהלת שכוללת את נציגי הקיבוץ, הבונים וחברת קורום המתמחה בהצמחת קהילות במרחב הכפרי. במנהלת ממפים את הצרכים של כל הצדדים המעורבים בתהליך, מקבלים ביחד את ההחלטות ונותנים מענה בזמן אמת בהתאם לתוכניות.

כל היחידות בפרויקט חצור מאוישות והקליטה לשכונה החדשה הסתיימה.

פרויקט הקליטה הבנייה בקיבוץ חצור מצטרף לפרויקטים נוספים שמובילה קורום בקיבוצים בית קמה, חורשים, נירים, גבולות ומשמר השרון, המעידים על תנופת צמיחה שמתחזקת בשנים האחרונות בתנועה הקיבוצית.

צילום קורום

בתמונה מימין: שחר הלוי – מנהל הקהילה, אבי אמסילי, שי אמסילי - במעמד חתימת החוזה

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה