תושבי מושב אורות מטיילים ונהניםמידי שנה כשהפריחה וריחות האביב בשיאם, מתקבצים כול ותיקי מושב אורות, שני דורות, מקימי המושב, בנים ובנות שגדלו באורות וחברים שהצטרפו בדרך, בגילאים 50-93 ...ויוצאים יחדיו ליום סיור מודרך ברחבי הארץ.

השנה יצאו הוויתיקים לטיול בפינות מיוחדות בשפלה הדרומית, חבל ארץ קסום בו עובר כביש 358 החדש, בין להב ללכיש, שמציג את הנוף במלא הדרו. פגשו את טלילה מקק"ל בבאר חווילפה היא באר ציקלג ומשם נסעו לחרבת רימון מעל קבוץ להב נקודת תצפית מרהיבה לכול הכוונים.

הטיול בהדרכתו של יריב, הוותיקים צעדו בשביל עקלקל, למרגלות  שדות חיטה ירוקים ופרחים בשלל גוונים. החברה גמעו את המרחק ללא כול בעיה עם חיוך גדול של סיפוק והפגנת ידע רחב של כול שמות פרחי העונה.

 במהלך הטיול זכו המטיילים להכיר מפעל בתי בד עתיק ביותר שנשמר מאות שנים בבטן ההר ורק לאחרונה נחשף עקב חפירות שכונה חדשה בישוב. 

 

ארוחת צהרים הייתה הפתעה אמתית, ביער שחריה/המלאכים חיכו שולחנות ערוכים בכול טוב בניצוחו של הקייטרינג של סמי, הרקפות הקיפו אותנו כזרים ורודים בכול פינה והיין זרם עם ברכות יומולדת לוותיקי המושב.

פסק זמן מכול העסוקים וחברותא נפלאה עמוסה בספורים והיסטוריה של מושב אחד ומיוחד, שבו תושבי המושב חוברים יחד ויוצאים למסעות.

הטיול אורגן ע"י דפנה קלומק  -מרכז עלי דפנה. מתמחה בסיורי תוכן ברחבי הארץ עם מיטב המדריכים.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה