תערוכת 'קהילה' פרי יצירתם של תלמידי מגמות קולנוע ואומנות בתיכון 'שקמה'אמש נפתחה תערוכה בנושא קהילה במסגרת פרויקט מעורבות חברתית של משרד החינוך.במועצה אזורית חוף אשקלון. ראש המועצה, יאיר פרג'ון: "התערוכה הינה תוצאה של תהליך מעצים המייחד אותנו כקהילה".

  
תלמידי כיתות י"א בתיכון 'שקמה' פרי שיתוף פעולה בין מגמות הקולנוע, שיווק ואומנות למועצה האזורית חוף אשקלון. בתערוכה הוקרנו ארבעה סרטים העוסקים בהיבטים שונים בחיי הקהילה במועצה ומתוך הסרטים שיצרו תלמידי קולנוע, נלקחו 'פריימים' בודדים אותם ציירו תלמידי מגמת אומנות בהשראתם של אומנים מפורסמים. התערוכה מוצגת במתנ"ס חוף אשקלון ומשלבת בין וידאו לציור ומחברת בין תלמידי 'שקמה' לקהילת חוף אשקלון ומציגה את אורח החיים הכפרי, הקהילתי והמשתף במועצה.


רעיה פסי, רכזת שכבת י"א, הסבירה את הבחירה בנושא הקהילה: "אנו מעודדים את התלמידים להיות מעורבים בחיי הקהילה, לתת מבלי לקבל תמורה, תוך עשייה משמעותית של הפרט והקבוצה. אני בטוחה שעשייה זו תשאיר חותם אצל התלמידים".


"מצאנו לנכון ליצור שיתופי פעולה שהעניקו תוצרים של אומנות ויצירה המשקפים את הקהילה ולמען הקהילה" , ציין רכז התכנית בביה"ס, אמיתי מן.

ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, יאיר פרג'ון, ברך על הפרויקט ואמר: " התערוכה הינה תוצאה של תהליך מעצים שיש בו פן חברתי וקהילתי מאחד. זה הגורם שמייחד אותנו כקהילה אחת גדולה בחוף אשקלון." 
התערכוה פתוחה לקהל הרחב, ניתן לבוא ולהתרשם בשבועות הקרובים במתנ"ס חוף אשקלון.
תמונות מ.א חוף אשקלון.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה