איך שגלגל מסתובב - קארמה? סרט הוליוודי? המציאות החדשה!

$(function(){setImageBanner('e456fe79-c2d7-49c7-9f2e-7f8ac24a59a5','/dyncontent/2023/9/21/d008df60-2e17-4060-b329-2a060df9209b.jpg',16998,'הופה אייטם כתבה ',525,78,false,26366,'Image','');})
להאזנה לתוכן:

לפתע עתידו של נתניהו תלוי לחלוטין ברשימה המוסלמית, בסער ובנט שנואי נפשו. הוא עכשיו אמור להתחנן בפני האנשים שהוא לא רצה, שהשפיל שגימד, שראה בהם כלא לגיטימיים... שיסכימו להצטרף לממשלתו. שיסכימו להיות השרים הכי בכירים, סגני ראש הממשלה, שרק יבקשו ויקבלו הכול בלי למצמץ.... ואיזה אסון יהיה עבורו אם הם יסרבו לקבל את מה שהוא יתחנן לתת

בנימין נתניהו- https://depositphotos.com/home.html

מהמפלגות הערביות הוא הפחיד (נוהרים לקלפיות) . כשגנץ רק שקל להקים איתם קואליציה נתניהו הזדעק מול המצלמות וצעק – "בני, השתגעת????" . הוא הודיע בכל רמקול ומקום שהם לא לגיטימיים, עוכרי ישראל, לא צריכים לשבת בכנסת ומוקצים מחמת מיאוס.

את גדעון סער הוא דאג להשפיל ולא רצה בו אפילו כשר מים, למרות שדורג מאוד גבוה ברשימת הליכוד ולמרות ניסיונו הפוליטי הרב. הוא לעג לו לפני ובזמן הבחירות.

את בנט ושקד הוא ממש לא אוהב בלשון המעטה ושנים הוא עשה הכול וככל יכולתו כדי להכחיד אותם מהפוליטיקה, להשפיל, ללעוג וליבש אותם למרות נאמנותם המוחלטת אליו. הוא התנשא מעליהם. פשוטו כמשמעו. 

והנה זאת השלישיה בה הוא תלוי לחלוטין.

הוא חייב לצרף לפחות שניים מהם (העדיפות היא סער ובנט) אם לא - המשמעות היא פרישה מהחיים הפוליטיים ולהתקע בארץ שנים באולמות בתי המשפט (אפילו בעולם הוא יתקשה להסתובב בגלל שלושת המשפטים שהוא עומד בהם).

בנט, סער ועבאס (לפחות שניים מהם) הם קרש ההצלה היחיד שלו להימנע ממשפט עם סיכוי לא קטן להיכנס לכלא.

הם ורק הם יחליטו אם הוא שרה ויאיר יארזו מזוודות ויעזבו את הבית בבלפור מיד... או שיישארו לגור שם כבני מלוכה עוד זמן רב.

כרגע נראה שאת מפלגת רע"מ המוסלמית יהיה קשה עד בלתי אפשרי לצרף אליו ורק מהסיבה היחידה שהציונות הדתית הניחה אולטימטום – "אנחנו או הם". ובלעדי הציונות הדתית אין לו ממשלה.

לכן נותרו לו בנט וסער נכון לעכשיו.

מה נותנים למי שיכולים להשפיע באופן כה דרמטי על חייו?

בואו נפתח עם בנט כי זה אומנם קשה, אבל הרבה יותר קל מסער ומנסור עבאס -

מה הוא צריך לעשות כדי לצרף את בנט? אוהוווו הרבה, הרבה מאוד.

נתחיל בחנופה – הרבה מאוד חנופה שתחפה ולו במעט על כל ההשפלות שהוא העביר אותו.

גם מילה מחמיאה משרה נתניהו לשקד (שנואת נפשה) , לא תזיק.

סימנו עם החנופה, בואו נעבור לתכלס - לתיקים:

שר הביטחון? בוודאי! זה רק פתיחת ההיכל.  שרת המשפטים לשקד?בעיה!.... בעיה קשה. נתניהו צריך את התיק הזה אפילו יותר מאת ראשות הממשלה. זה התיק שיקבע את עתידו המשפטי.

הוא יגיד להם – "אני אתן לכם את הכול, רק לא את המשפטים" והם יודעים שהוא ייתן את הכול. אולי שרת האוצר לראשונה מאז קום המדינה? רעיון לא רע. כך אפשר להגשים את תוכנית סינגפור של בנט.

עוד 2 - 3 תפקידי שרים ו5 בסה"כ (כי אם נותנים הכל, למה לא לקחת?) , תקציבים, החלטות מדיניות דרמטיות, כמה עצמות לעצמאיים שהצטרפו לבנט.... 

אבל רגע...בצד השני יציעו לבנט ראשות ממשלה ברוטציה ובעצם לנהל את המדינה עם 7 מנדטים.... "אז אולי יש עוד משהו להוסיף שיחפה על האפשרות שאוותר על ראשות הממשלה?" ישאל בוודאי את עצמו בנט...

אז נתניהו ינשוך שפתיים, שרה תתלוש שערות והם יאלצו להציע לו להצטרף לליכוד עם כוח משמעותי – כלומר שלישי חברי מרכז ועוד הבטחות כיד המלך....

כל חברי הליכוד יתפוצצו מזעם, אבל הסטטוס שלהם בשנים האחרונות היה ונשאר - עדר כבשים... לכן הם יתפוצצו רק מבפנים.

ולאחר שהזיעו, התפתלו, התחננו ונתנו הרבה מאוד מהמלוכה.... בבלפור מבינים שזו רק ההתחלה.

איך עכשיו משכנעים את גדעון סער להצטרף.?

מנסים...יש הרבה מה להפסיד ולכן צריך לתת לו הרבה מה להרוויח.

כדי לשכנע את סער, הוא צריך להציע לו עכשיו יותר מאשר נתן לבנט..... ווואוווווו איזה סיבוך!!!

מה הוא יכול להציע לסער? חצי ליכוד? אולי שיתחלקו שליש לסער ושליש לבנט? כלומר השתלטות על הליכוד?

נתניהו יהיה מוכן כי אין לו מה להפסיד...הבעיה שבמצב כזה הכבשים יכולים להפוך לזאבים. הם למדו שנאמנות לנתניהו משמעותה למכור את עצמם... מי מהם עלול לעבור מסטטוס של התפוצצות מבפנים להתפוצצות מבחוץ ולהתמרד. במצב הפוליטי החדש כל ח"כ יכול להפיל ממשלה (או כפי שנאמר - כל ממזר מלך). אם הכבשים יתעורורו... נתניהו עלול למצוא את עצמו עם זאבים רעבים בתוך הבית. 

נחזור לסער - שר חוץ? ברור, זה בקטנה בתוספת לממ"ק ראש הממשלה ועוד כפרי הדמיון.

בואו נדבר על מספר 2 של סער, שאשא ביטון (זוכרים שנתניהו לגלג עליה –"שאשא שאשא פקה פקה" והשפיל אותה לעיני כל המדינה?) אז זהו שאם הגבירה החדשה תואיל בטובה להסכים לקבל את תיק החינוך בממשלתו... נתניהו יהיה מאושר.

מה עם שר המים לשעבר, אלקין? הוא מקום 3 ברשימתו של סער וצריך עכשיו לפנק אותו כדי לחפות על השפלתו בעסר.

מה הכוונה לפנק? לפנק זה לפנק! כבוד. הרבה כבוד. שר של כבוד. לא סתם שר בנוני, אלא שר משפיע מאוד. יש לכם רעיונות? אני בטוח שלאלקין יש והוא יודע שהוא רק צריך להסכים להצעות המגוונות שיוצעו בפניו. 

מה שמעניין הוא שכל מה שאמרנו יהיו רק ההצעות של נתניהו, עכשיו השאלה הגדולה, אם הם יסכימו לקבל.

הבעיה שלהם שהם לא מאמינים למילה של נתניהו. הם יודעים טוב יותר מכל אחד אחר שדקה אחרי שהממשלה תושבע, נתניהו יתחיל עם משחקים ויחפש לנקום על ההשפלה שעבר.

האם הם יעשו לו תרגיל המאה?

האם בנט וסער יחליטו להתנקם בנתניהו על ידי כך שהם יאפשרו לו להציע את חצי המלכות, יתנו לו להזיע, להתחנן, להתרפס, להחמיא להם בציבור, להרים אותם על נס, להדליף את כל ההצעות ואז.... להגיד.... לא תודה?

האם זאת תהיה נקמתם האחרונה?

למה האחרונה? כי עתידו של נתניהו תלוי רק בהם.

ברצותם יקימו ממשלה חלופית. ברצותם יאפשרו לו להמשיך להיות ראש ממשלה.

סרט הוליוודי? גם בהוליווד לא היו חושבים על תסריט כל כך מופרח שהפך למציאות במדינת ישראל.

מי שלא האמין עד היום בקארמה יתחיל לתהות שוב.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה