יום לבחור ראש הרשות במועצות האזוריות – צאו להצביע!היום יקבעו דמותן של המועצות האזוריות לשנים הבאות ואולי בכלל, כיצד תראה המועצה אליה אתם שייכים בעתיד? זה תלוי בכם! השאלה כמה מכם יצאו להצביע? ההמלצה והבקשה שלנו אליכם – צאו כבר עכשיו אל הקלפי, צאו להצביע אל תחכו. צאו והחליטו מי יהיה ראש הראשות במועצה שלכם.

הקלפיות נפתחות הבוקר בשעה 07:00 ויסגרו ב 22:00, אל תחכו לרגע האחרון, צאו כבר עכשיו אל הקלפי!

יישובניק נט יפרסם תוצאות אמת בשעה 01:30 לערך נראה שכבר נדע את תוצאות האמת!

יום הבוחר

לראשונה, יום הבחירות יוגדר כיום שבתון שבו שירותי התחבורה יעבדו כרגיל. יום החופש נועד וניתן לכם כדי שתצאו להצביע!

מתי יהיו תוצאות?

בליל הבחירות ייקלטו כל תוצאות הבחירות מכל רחבי המועצות במטה הבחירות .. עם סיום ספירת הקולות וקליטתם במטה יפורסמו ביישובניק נט סביר להניח שעד השעה 1:30 כבר יהיו תוצאות. ביום שלמחרת (רביעי, 31.10), יתכנסו מחדש מטה הבחירות העירוני לספירת המעטפות החיצוניות של הצבעת הקלפיות הנגישות המיוחדות, חיילי צה"ל והאסירים. רק בתום ספירה זו יפרסם מנהל הבחירות את תוצאות האמת, אשר יכנסו לתוקפן בתום שלושה שבועות.

איך בעצם מצביעים?

בעיקר עם הרגש, אבל מבחינה טכנית, בבחירות המקומיות ההצבעה נעשית בפתק אחד שאותם מכניסים למעטפה: פתק צהוב ובו שמו של המתמודד לראשות המועצה השם שייצג אותך ב5 השנים הבאות.

חשוב לזכור כי אין להכניס אל תוך תיבת הקלפי פתק הצבעה ללא מעטפת הצבעה.
ניתן להשתמש גם בפתק ריק ועליו לרשום בעט בצבע כחול ובכתב יד את שם המועמד לראשות המועצה (שם פרטי ושם משפחה) או אותיות הרשימה עם הכינוי למועצה. את הפתקים ניתן למצוא בסוף מדף הפתקים. אמנם אין חובה להדביק את מעטפות ההצבעה אבל חשוב שפתקי ההצבעה לא יבלטו מחוץ למעטפות.

מי שמוגבל ואינו יכול לבצע בעצמו את פעולת ההצבעה רשאי להביא עימו מלווה, בתנאי שאינו מנהל או עובד במוסד כלשהו שבו שוהה המצביע.

עם מה עליכם להגיע לקלפי?

כדי שתוכלו לממש את זכותכם ולהצביע, עליכם להגיע לקלפי עם תעודה מזהה: תעודת זהות (יש לשים לב, לא ניתן להצביע באמצעות ספח בלבד) או דרכון ישראלי בתוקף או רישיון נהיגה. חשוב לזכור כי ההודעה לבוחר שקיבלתם בדואר אינה מהווה תחליף למסמך הזיהוי וכי אין חובה לבוא למקום הקלפי עם הספח של תעודת הזהות או עם ההודעה לבוחר.

בהצלחה !

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה