בית המשפט החליט להאריך את מעצרה של גלית צרפתי ב-4 ימיםגלית צרפתי בת 44 תושבת מושב כוכב מיכאל , נערצה ביום שישי האחרון בעקבות כך שלא מסרה את בנה בן ה 5 לפני כשבועיים למשמורת מלאה כפי שפסק בית המשפט אחרי שנתיים של דיונים בבתי משפט בינה לבין הגרוש שלה. בים רביעי בית המשפט התיר לפרסום את החיפושים אחר גלית ובנה וביום חמישי הם אותרו בבית מסתור בקרית אתא. גלית נעצרה ובנה הועבר לאביו. אמש גלית הובאה לחקירה בתחנת שדרות ולא חשה בטוב ואמבולנס הוזעק למקום. היא חשודה בחטיפת קטין ממשמורת מעצרה הוארך ב4 ימים

אמש (שבת) הובאה גלית צרפתי תושבת כוכב מיכאל להארכת מעצר בבית משפט השלום באשדוד כשברקע הגיעו מפגינים רבים שקראו קריאות לעזרתה "גלית אנחנו מאמינים לך" בינהם שכנים מהישוב שצילמו את הגעתה למשפט. 

המטשרה דרשה את מעצרה בשישה ימים נוספים בטענה על עבירות של חטיפת קטין ממשמורת , בזיון בית המשפט והפרת הוראה חוקית. 

מההפגנה

אחרי דיונים שנמשכו במשך שנתיים בית המשפט פסק שבנה בן ה-5 יועבר למשמורת מלאה אצל אביו וגלית לא היתה מוכנה למסור את בנה ונסעה לדירת מסתור בקרית אתא שם הסתתרה במשך שבועיים. 

 רנ"ג מאיר אברג'ל אמר בדיון כי המשטרה "פעלה בצורה שקולה ועדינה ביותר על מנת להגיע לקטין ולקבל אותו כאשר כל מה שעניין את המשטרה בעת הזו שמירה על שלומו ובטחונו של הקטין. לאחר ביצוע הפעולה ולמרות שיכלה המשטרה על פי חוק לעצור מידית את האם לאור העבירה המיוחסת בחרה המשטרה ללוות את הילד ביחד עם אמו עד נקודה הקרובה למסירת הקטין"

השופט יהודה ליבליין קיבל חלקית את בקשת המשטרה והאריך את מעצר האם בארבעה ימים.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה