דוברות איחוד הצלה

דולב מרציאנו ותם אלנדיב חובשים באיחוד הצלה סיפרו: "כשהגענו למקום נתקלנו ברכב שהתהפך לוואדי ובתוכו לכוד ללא רוח חיים. צוותי כיבוי פעלו לחילוץ גופתו ולמרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה". 

דוברות המשטרה נמסר" תאונת דרכים קטלנית לפני זמן קצר התקבל דיווח במשטרה על תאונת דרכים בכביש 40 סמוך לקדמה, מדובר בהתהפכות עצמית של רכב. כתוצאה מהתאונה נקבע מותו של אחד מיושבי הרכב והשני נפצע באורח בינוני(על פי גורמי הרפואה)ופונה לקבלת טיפול בבית חולים קפלן. כוחות משטרה במקום. נסיבות התאונה בחקירה".

 צוותי כיבוי  יצאו לדיווח על התהפכות של רכב פרטי לתעלה בכביש 40 סמוך לקדמה. הדיווח היה שיש חשש ללכוד במקום. כאשר הגיעו למקום הבחינו לוחמי האש ברכב הפוך שהתנגש בעץ ונפל לתעלה מלאה בוץ. ברכב היה לכוד והיה צורך בחילוץ מורכב מאוד בגלל תנאי השטח הקשים. מפקד האירוע להב אלקנה ביטון מוסר: החילוץ ארוך מורכב וקשה מאוד מאחר שהרכב הפוך על הגג ובזירה ישנו בוץ רב שמקשה על מלאכת החילוץ. לאחר דקות ארוכות של עבודת נמלים בגלל תנאי השטח ומצבו של הלכוד , לוחמי האש הצליחו לחלצו והעבירו אותו למדא שנאלצו לקבוע את מותו מאוחר יותר. במקום היה פצוע קל נוסף שפונה ע"י מדא.