הותר לפרסום: ישראל אלישע בן ה-22 תושב אבן שמואל רצח את פולינה ויסמן ז"ל בגלל ויכוח כספי


להאזנה לתוכן:

אלישע, בן ה-22 מאבן שמואל במועצה האזורית שפיר, רצח את פולינה ויסמן ז"ל על רקע של ויכוח כספי איתה. בחקירתו הוא הודה במיוחס לו ואף שחזר בפני החוקרים את שקרה

הנרצחת פולינה ויסמן ז"ל

חקירת הירצחה של פולינה וייסמן בת ה-41 מאשדוד מגיעה ליישורת האחרונה לאחר חקירה מאומצת של ימ"ר לכיש שמצליחים לאתר את זהותו של החשוד המרכזי - ישראל אלישמע (22) מהיישוב אבן שמואל, ובכך לפענח את הרצח במהירות הבזק.

כזכור, במשטרה עצרו את בן זוגה של פולינה ז"ל ואת הגרוש שלה, אולם בחקירה עלה חשד בנוגע לחשוד נוסף. באמצעות שימוש באמצעים טכנולוגיים המשטרה מצליחה לאתר את זהותו אשר תואמת את עדותו של בן זוגה של פולינה שנכח בדירה בעת הגעת כוחות ההצלה. 

לדברי המשטרה, "עם פתיחת החקירה בזירה, מיד עלה חשד שהבעל והגרוש מעורבים והם נעצרו, אולם בהמשך עלה החשד לאדם נוסף החשוד שיצא מהדירה כשהוא רעול פנים. לא היה ברור אם הוא מעורב ברצח, אך כן היה ברור שהוא יצא מהדירה".

"באמצעות אמצעים טכנולוגיים אנחנו מצליחים לאתר את החשוד, בן 22 מאבן שמואל ולעצור אותו. בדירתו נמצאו ממצאים שקושרים אותו לאירוע ובחקירה הוא אף קשר את עצמו לאירוע והודה במעשה. הרקע היה מפגש אקראי עם המנוחה, ללא היכרות מוקדמת".

מבחינתנו ברגע שהחשוד הודה ביצענו איתו שחזור, ואכן הפרטים תואמים לממצאים. בשלב הזה הוסר החשד מהבעל והגרוש והם שוחררו ממעצר. לחשוד ישנו עבר פלילי - הוא נתפס פורץ בעבר לעסק שעבד בו.

אנחנו עדיין בתוך החקירה, אבל המניע שעולה הוא לכאורה על רקע של ויכוח כספי. לפי שעה גופת המנוחה נמצאת עדיין במכון לרפואה משפטית, לפי שעה במשטרה לא מצהירים כי הוא תקף אותה באמצעות פטיש. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה