הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד מנחם מעודי סגן ראש המועצה האזורית באר טוביהפרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית משפט השלום באשקלון כתב אישום נגד ממלא מקום וסגן ראש מועצת באר טוביה, מנחם מעודי, בגין ביצוע עבירות של מעשים מגונים והטרדה מינית עובדת מועצה.


סגן ראש מועצת באר טוביה, מנחם מעודי

לפי כתב אישום, מעודי ניצל את מעמדו כדי לבצע את המעשים בעובדת המועצה, ברכבו ובמשרדה  תוך כדי ביקורים חוזרים ונשנים ולמרות שקיבל סרוב הוא המשיך להטריד מינית ולנצל את מעמדו מספר פעמים  .

על פי עבודות כתב האישום, במהלך תקופה של כשנה, בין השנים 2018-2019,  ביצע הנאשם במספר הזדמנויות במתלוננת, שהינה עובדת המועצה, מעשים מגונים והטריד אותה מינית, כשהוא מנצל את מעמדו.

בכתב האישום מתוארים מספר מקרים בהם הטריד את עובדת המועצה, כאשר באחד מהם תואר כי נסע יחד עם המתלוננת לכנס בענייני עבודה. בשעות הערב הוא הסיע אותה לביתה, נכנס למושב מגוריה ועצר את רכבו במרחק מביתה .  על-פי המתואר, לאחר שהסתכל ובדק שאין איש מסביב, חיבק את המתלוננת ונישק אותה על שפתיה. לפי האישום, המתלוננת, שחשה מבוכה, לא הגיבה, יצאה מהרכב והלכה לביתה.

במקרה אחר הגיע מעודי למשרדה של עובדת המועצה, הכין לעצמו קפה ושוחח איתה על ענייני עבודה. במהלך השיחה שוב נישק אותה על שפתיה, ואף נגע בידו בחזה שלה מעל הבגדים. היא הזיזה את ידו וביקשה ממנו להפסיק.

התיק נחקר על ידי יאח"ה דרום במשטרת ישראל.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה