מבוי סתום? שוחררו כלל העצורים בחשד להנחת מטען חבלה רב עוצמה במסעדה

$(function(){})
להאזנה לתוכן:

המשטרה שיחררה ממעצר את כלל החשודים שנעצרו, בחשד להנחת מטען חבלה רב עוצמה במסעדת רטטוי במושב אמונים. שלושת העצורים הראשונים בפרשה, ששוחררו היום ממעצר, משתייכים על פי החשד לארגון הפשע הצפוני של מיכאל מור. חשודים נוספים שנעצרו שוחררו אף הם

ארכיון המשטרה

אחרי שלוש הארכות מעצר, המשטרה משחררת היום את כלל העצורים בחשד למעורבות מטען חבלה רב עוצמה במסעדת רטטוי באמונים. העצורים, אשר משתייכים על פי החשד לארגון הפשע של מיכאל מור מהצפון, שמרו בחקירתם על זכות השתיקה. 

בדיון שהתקיים אתמול בבית משפט השלום באשקלון, ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם ברביעית. בדיון ביקשו לדעת סניגוריהם של החשודים, אם חומר החקירה הועבר לפרקליטות ויש פרקליט מלווה. נציג המשטרה השיב בשלילה. 

בית המשפט החליט להאריך מעצר החשודים, ועל החלטה זו הוגש ערר לבית המשפט המחוזי. עוד בטרם נדרש המחוזי לדון בעתירה, הודיעה המשטרה כי החליטה לשחרר את כלל העצורים בפרשה.

מטען החבלה שאותר ברטטוי 

מטען החבלה אותר בשעה שבמקום היו מבלים רבים. אילו הפיגוע הפלילי היה יוצא לפועל, הוא היה עשוי להביא לפגיעה בחפים מפשע ועל פי הערכות, עשוי היה להיות הפיגוע הפלילי החמור בתולדות המדינה.

חמישה חשודים נעצרו בחשד למעורבות באירוע הנחת המטען, על פי החשד בניסיון להתנקש בחייו של בני שלמה. כלל העצורים שוחררו ונראה שהחקירה נקלעה למבוי סתום, לפח שעה.

לאחר שהמסעדה (מהמצליחות והיפות בישראל ) הייתה סגורה בצו בעקבות המקרה, היא חזרה לפעילות מלאה לשביעות רצונם של הלקוחות הרבים.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה