מבצע אכיפה נרחב ביישובי מועצה האזורית לכיש נגד טרקטורונים ורכבי שטח (וידאו)ביום שישי האחרון התקיים מבצע משטרתי ביישובי מועצה האזורית לכיש ובו ביצעו שוטרי משטרת קריית גת , שיטור קהילתי לכיש ויחידת הטרקטורונים של מג"ב מבצע אכיפה נרחב נגד עבירות תנועה של טרקטורונים ורכבי שטח בגזרת לכיש- במושבים נהורה, זוהר, עוצם ושדה דוד. במהלך מבצע האכיפה נבדקו עשרות כלי רכב ונרשמו 13 דו"חות תנועה של משטרה בגין עבירות שונות 10 דוחות הורדה מהכביש, חולטו/הושבתו מעל 5 טרקטורונים, נתנו 2 הזמנות לבית משפט בגין נהיגה ללא רישיון.

השיטור הקהילתי לכיש החליט לטפל בחומרה רבה בתופעת השתוללות הטרקטורנים בתוך היישובים. לאחר שסיימו את שלב ההסברה והאזהרות בחודש האחרון  יצאו באכיפה מוגברת לטיפול בתופעה. כמו שציינתי בעבר יש לנו מיפוי של כל הנהגים שמשתוללים ביישובים בסיוע של התושבים. 

צפו:

מפקד השיטור הקהילתי שלומי קבסה מדגיש "בשבועות הקרובים נמשיך לטפל בתופעה שגורמת מטרד חשוב להעביר לתושבים שהאכיפה תימשך במישור התעבורתי והפלילי ביחד.האכיפה היא רק כנגד נהגים שמשתוללים וגורמים לסיכון ומטרד". 

משטרת ישראל תפעל כל העת כנגד סיכונו של הציבור בנתיבי התחבורה, מחד, ובעבירות המהוות מטרד לציבור הנורמטיבי, מאידך, בכל האמצעים שלרשותה. 

דוברות משטרה

דוברות משטרה

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה