עצוב משה עציון תושב קיבוץ נירים , אב שכול מצוק איתן, שם קץ לחייו על קבר בנומשה עציון ז"ל בן ה-88 תושב קיבוץ ניריםבמועצה האזורית אשכול , ניצול שואה שהיה אביו של זאביק עציון, רבש"ץ הקיבוץ שנהרג במבצע "צוק איתן", שם היום קץ לחייו על קברו של בנו

משה יצא היום בשעות הבוקר מביתו בנירים. משלא חזר לאחר כמה שעות החלו חיפושים אחריו שהגיעו גם לבית הקברות. שם הוא נמצא לאחר ששם קץ לחייו על קברו של זאביק בנו שנפל בסוף מבצע 'צוק איתן' בנירים.

בקיבוץ נירים ספדו למשה: ״משה עמד בגבורה לא רק בשכול אלא גם בנסיבות חייו כניצול שואה.

מאז מותו של זאביק היה משה שקוע במאמץ אין סופי להיות ראוי למורשתו של זאביק כפי שהאמין וסיפר בעשרות מקומות ואירועים. עבור משה היה מותו של זאביק עוד מכה ועוד ניסיון שהגורל העמיד בפניו כחלק מתקומת העם היהודי בארצו, והוא היה נחוש לעמוד בכל בראש מורם. משה נסך בכולנו גאווה ואמונה שהכל אפשרי.

משה  עציון ז"ל

בשנה שעברה הוציאה לכבודו המשפחה ספר שהיה סיפור חייו מילדות בקרקוב, הרעב בסיביר, המסע לארץ דרך טהרן וסופו ההשתקעות כאן בנירים. בכולם עמד בזכות אופיו האופטימי ויכולתו לקום מכל מכה שספג. שם הספר היה 'תמיד בדרך'. היום הסתיימה הדרך.

קיבוץ נירים אבל עם משפחת עציון ונוצר את זכרו של משה״. במועצה הוסיפו כי משה היה דמות מוכרת, פעילה אהובה ומוערכת באשכול. סמל לערכי נתינה, אהבת אדם והארץ.

המועצה האזורית אשכול משתתפת בצער המשפחה, רעייתו, בתו, כלתו והנכדים ושל כל קהילת נירים. הלוויתו של משה עציון ז״ל תתקיים מחר, יום שני, בשעה 18:3 בנירים. יהי זכרו ברוך

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה