צפו: כך נעצר בחור חולה קורונה מאומת במסיבת טבע לא חוקית ביער הודיהחוקרי המשטרה בקרית מלאכי המשיכו בחקירת אירוע מסיבת הטבע שהתקיים לפנות בוקר ביער הודיה בדגש על מארגני המסיבה מחד ומפר הבידוד שהוא חולה מאומת מאידך. 
הבוקר הגיע למחסום המשטרתי בקרית מלאכי, המבלה שאותר כחולה קורונה במסיבת הטבע וטען כי בידיו אישור רפואי לכך שהוא סיים את הבידוד ואינו חולה והוא מבקש להציגו בפני המשטרה על מנת לבטל את הדו״ח, השוטרים מיד התמגנו ובודדו אותו עד לסיום הבירור בעניינו.

מהבירור עלה כי אין בידיו כל אישור רפואי תקף וכי הוא הונחה להישאר בבידוד למרות שביקש לצאת ממנו. שוטרי משטרת ישראל ביקשו לפני זמן קצר להאריך את מעצרו של הבחור שהפר אתמול את הבידוד והשתתף במסיבת הטבע שסוכלה ע״י המשטרה בסיוע המערך האווירי שלה, זאת בתום בירור שנערך אל מול גורמי הרפואה ממנו עלה כי הודגש בפניו שלא לצאת על דעת עצמו והוא הפר את התקנות וסיכן את כלל הציבור שבא במגע עימו. בית משפט השלום באשדוד  נעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו עד 4.10.20
צפו בסרטון ממצלמות הגוף, בעת סיכול המסיבה אתמול:

בסיום החקירה, תחת מגבלות הקורנה, הוא נעצר והובא להארכת מעצר בפני כבוד השופטת אורית חדד, בבית משפט השלום באשדוד וזו האריכה את מעצרו עד 4.10.20.
נשמעים להנחיות – מצילים חיים המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה