ראש המועצה החדש של חוף אשקלון איתמר רביבו נכנס לתפקידהיום (ד') נכנס לראשונה ללשכתו ראש המועצה האזורית חוף אשקלון הנבחר, עו"ד איתמר רביבו. ראש המועצה היוצא, יאיר פרג'ון, איחל לו הצלחה רבה בהנהגת המועצה והעביר לו את מפתחות הלשכה. בכך, סיים פרג'ון 11 שנות כהונה כראש מועצה בשתי קדנציות בין השנים 2007-2018. רביבו הוא ראש המועצה השישי שינהיג את המועצה, שקיימת משנת 1950

ראשי המועצה - צילום יאיר הרוש

 עו"ד איתמר רביבו (36)בעל  משרד עריכת דין באשדוד. הוא נשוי לקרן, עו"ד במקצועה העובדת כעוזרת משפטית בבית המשפט המחוזי בבאר שבע.

לאיתמר וקרן חמישה ילדים: אורי, תמר, איתן, יוסף ואחיה והם מתגוררים בישוב הצעיר ביותר במועצה האזורית חוף אשקלון- באר גנים. בעבר, כשהתגורר בניצן, שימש רביבו כיו"ר ועד מקומי.

כזכור, הבחירות לרשויות המקומיות התקיימו בסוף חודש אוקטובר השנה ובמועצה האזורית חוף אשקלון התוצאות הובילו לכך שיתקיים סיבוב שני. ראש המועצה היוצא, יאיר פרג'ון, לא עלה לסיבוב זה, אלא שני המועמדים איתמר רביבו ודודי סעדה. סיבוב זה התקיים לאחר דחייה במספר ימים (בשל ירי טילים מעזה לישראל) ובסיומו ניצח רביבו.

לאחר היבחרו לראשות המועצה אמר רביבו: "בפנינו בחוף אשקלון ניצבים אתגרים גדולים בכל התחומים, ביטחוניים, כלכליים, חברתיים ואחרים ואני מתחייב להנהיג במשמרת שלי את חוף אשקלון לדרך חדשה".

רביבו קיים בשלושת השבועות האחרונים, טרם כניסתו לתפקיד, שיחות עם מנהלי מחלקות ואגפים במועצה. היום בצהריים קיימו פרג'ון ורביבו פגישת עבודה מסכמת במהלכה איחלו הצלחה אחד לשני.

ראש המועצה היוצא,יאיר פרג'ון, אמר הערב: "העברת המפתח היא יותר מביטוי, היא אמיתית. היום נפגשתי עם איתמר רביבו ראש המועצה הנכנס והעברתי לו את מפתח לשכת ראש המועצה. כמו כן, השארתי על השולחן חוברת ובה סיכומי נושאים ופרויקטים שטופלו באופן אישי על ידי לאחר שסקרתי בפני ראש המועצה הנכנס, מר רביבו, את הנושאים. כמו כן, הוספתי ובמידה ודבר מה לא יהיה ברור, אשמח לסייע". "במהלך היום ביקרתי בכמה מחלקות במועצה ונפרדתי מהעובדים.

המסר העיקרי שהעברתי הוא שתפקיד ראש מועצה הינו שליחות אמיתית וכל השנים ראיתי בזה מעין משכון שקיבלתי מהציבור, אותו הייתי צריך לשמור, לטפח ולהעצים. כעת, כשהציבור ביקש את המשכון בחזרה, אני מעביר אותו למי שהציבור בחר בו.

מכאן אני מבקש למסור תודה לכל העובדים החרוצים והנדיבים שנתנו מעצמם לטובת השירות לתושב וכמובן למשפחתי היקרה, שבמשך 11 שנים האחרונות חשו בהיעדרי ועתה אוכל טיפ טיפה להשיב ולפצות אותם. אני מבקש למסור ברכות והצלחה למר איתמר רביבו עם היכנסו לתפקיד מאתגר ותובעני ומלא סיפוק". ראש המועצה הנכנס, איתמר רביבו, אמר הערב: "אני מלא הערכה על הזכות שהעניקו לי תושבי חוף אשקלון לשרת אותם. באתי לעבוד קשה למען המועצה ולמען התושבים וקיימת עבודה רבה לפנינו.

אני חי את התושבים, היעד שלי שחוף אשקלון תהפוך בחמש השנים הקרובות למועצה מובילה בכל תחומי החיים". במסדרונות המועצה תלויות תמונותיהם של ארבעת ראשי המועצה הקודמים: אברהם בר - מנחם, ניסן רזניק, יהודה רוטשילד ושמעון כהן. היום התווספה גם תמונתו של ראש המועצה החמישי, יאיר פרג'ון. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה