שר החקלאות אלון שוסטר הגיע לחגיגות שבועות בקיבוץ סעדהחקלאות ופיתוח הכפר אלון שוסטר בחגיגת שבועות בקיבוץ הדתי סעד "מתכוונים להאבק על המרחב הכפרי, החקלאות, החיים הקהילתיים השיתופיים והעבודה המשותפת" אמר.

בקיבוץ הדתי סעד שבעוטף עזה התקיימה היום חגיגת שבועות שכללה תהלוכת כלים חקלאיים, תוצרת חקלאית וקציר חיטים. אל החגיגה הצטרפו גם שר החקלאות אלון שוסטר, ראש מועצה אזורית שדות נגב תמיר עידן, מזכ"ל הקיבוץ הדתי אמיתי פורת ואילנה דרור כלכלנית התאחדות חקלאי ישראל. במהלך הטקס שהתקיים בסוף התהלוכה קיבלו האורחים סלסלה עם תוצרת חקלאית של הקיבוץ לרגל חג השבועות. תמיר עידן ברך את השר הנכנס וקרא לו ל"פעול באופן שוטף למען תושבי עוטף עזה ולמען המרחב הכפרי" תמיר שיתף כי בשיחה בינו לבין שוסטר זה האחרון אמר "הלוואי ואהיה שר חקלאות".

דוברות הקיבוץ הדתי

תמיר ציין כי בדכ החקלאות היא פרס ניחומים אולם כעת יש שר ששאף לכך. "

אמיתי פורת אמר "הקשר בין עם ישראל לאדמה אינו רק גורל הוא גם בחירה. שיעור באהבת האדמה אנחנו מקבלים גם מההתיישבות העובדת החילונית". השר אלון שוסטר ציין בפתח דבריו כי הוא מתרגש מהמעמד ולחזור למקום בו צמח. לדבריו, במשרד החקלאות יעסוק לא רק בבטחון במזון, אלא גם בסוגיות הרחבות הנוגעות למרחב הכפרי, החקלאות, החיים הקהילתיים השיתופיים העבודה המשותפת.". 

דוברות הקיבוץ הדתי

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה