15 חשודים נתפסו "על חם" בגניבת רכבים מיישובי הדרום

$(function(){})
להאזנה לתוכן:

6 חוליות גנבי רכב שנתפסו "על חם" על ידי כוחות משמר הגבול. 15 עצורים עד תום הליכים ו-14 רכבים גנובים שיוחזרו לבעליהם ממבצע שנערך בשבועות האחרונים במחוז הדרום: היחידה המרכזית של מג"ב בדרום לכדו גם הלילה חוליית גנבי רכב.

במסגרת פרשייה המתנהלת בימ״ר מג"ב דרום יחד עם אח"מ מג"ב, אח"מ מחוז דרום והיחידה האווירית של משטרת ישראל, בוצעה הלילה פעילות כנגד חוליית גנבי רכב שגנבו בשבועות האחרונים שני רכבי "קלאב קאר" מערוגות ומכפר הריף.

הפעילות בוצעה בעקבות מודיעין בדבר גניבה שהחולייה ביצעה הלילה בכפר מנחם ועשתה את דרכה להעברת הרכב הגנוב לשטחי יהודה ושומרון. בלשי היחידה המרכזית של מג"ב בדרום נערכו במעבר תרקומיא להגעת הרכב.

דוברות משטרה

החשוד שנהג ברכב הגנוב פרץ את המחסום, הבלשים ביצעו אחריו מרדף רכוב ובעצירת הרכב שני חשודים, תושבי בית אולא שביהודה ושומרון, ניסו להמלט ונעצרו לאחר מרדף רגלי. לאחר מכן, הבלשים ביצעו מעצר של חשוד נוסף תושב שגב שלום שקשור לביצוע הגניבה.

דוברות משטרה

פעילות זו מצטרפת לעשרות פעילויות משמעותיות של היחידה המרכזית של מג"ב בדרום אשר קיבלה ממחוז הדרום בשבועות האחרונים אחריות משימתית לנושא גניבות הרכב. סה"כ נעצרו עד תום הליכים על ידי היחידה בשבועות האחרונים 15 חשודים מ-6 חוליות גנבי רכב ונתפסו 14 רכבים שיוחזרו לבעליהם החוקיים, רגע לפני העברתם לשטחי יהודה ושומרון. בנוסף, הרכבים ששימשו את החשודים לביצוע העבירות יחולטו.

משמר הגבול והמחוז הדרומי במשטרה ימשיכו בפעילות אינטנסיבית כנגד חוליות גנבי הרכב בדרום הארץ ויפעילו את כלל האמצעים הטכנולוגיים, המודיעיניים והמבצעיים העומדים לרשותם במטרה להגביר את המשילות ולשמור על ביטחונם ורכושם של האזרחים.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה