בתאריכים 7.7-8.72017 יתקיים היריד הענק של הדרום, היריד ירכז את כל הפרויקטים והקבלנים הגדולים של אזור הדרום, זוהי הזדמנות בה תוכלו להגיע ולקבל את כל הטיפים, אייך לקנות דירה  ללא טעויות. ביריד יוצגו  כל הפרויקטים באזור באר שבע הסביבה. אזור המציע היום מגוון רחב של דירות לצד  תרבות, חינוך ותעסוקה.

הקושי של מציאת דירה פחות ממיליון שקלים הוא כמעט בלתי אפשרי,ביריד ימכרו דירות החל מ740 אלף ₪ , ויוצגו דירות אשר יאפשרו לזוגות לרכוש דירה חדשה בסטנדרטים גבוהים אצל הקבלנים הגדולים ביותר.  

אודליה דדון מפיקת היריד  מסבירה:

 "הקונספט לקיים יריד דירות  נוצר במחשבה שהכל נמצא תחת קורת גג אחת , יש מענה לכל השאלות, רבים מהזוגות הצעירים חולמים על רכישת דירה אך לא מודעים לתנאים הקיימים בשוק הן לגבי לקיחת משכנתא לגבי הממדים , כיצד ניתן לרכוש באיזה תנאים, איפה מומלץ  ועוד.. ביריד שהתקיים בבבאר שבע, הם יוכלו לקבל מענה כיצד רוכשים דירה מדירות לצעירים ועד לדירות יוקרה ופנטהאוזים אצל הקבלנים הטובים ביותר."

במסגרת היריד ייהנו הרוכשים מהרצאה של בנק טפחות, המוביל למשכנתאות, הרוכשים יקבלו הזדמנות  למחירים ותנאי מימון ייחודים.

הטבה מיוחדת ויחידה בארץ היא בעבור סטודנטים שיגיעו ליריד בהצגת תעודת סטודנט שירכוש דירה יקבל עד  60 אלף ש"ח הנחה בקניית דירה אצל אחד הקבלנים ביריד.

במסגרת היריד יוצעו למכירה עשרות דירות במחירים אטרקטיביים בפרויקטים שונים של אזור הדרום של הקבלנים הגדולים באזור: י.ח דימרי, יורם אביסרור,אחים אום,אופק שלי, אשכול ערד,נאות צהלה, שבה, פ.ע עמר, י. אליה בניו בע"מ , האחים אזון,אזורים,מגדלי איתי,נופים, ח.דניאל,חי רפאל, narsa, עוז במישור,ewave  נדל"ן, צמרות בצאלאל, י.ד בנגב. 

 באי היריד יוכלו ליהנות מהגרלות של של חברת תקע  ובהם מקרר בשווי 7990 ש"ח  ומגוון שוברים לרכישת מוצרי חשמל ועוד המון הפתעות. 

האירוע התקיים במתחם האירועים "הינומה" רח' מקס נורדאו 1 באר שבע. 

לפרטים והרשמה  לחצו כאן