לפני שבועיים נפצעה מור גבאי, מאשקלון בתאונה סמוך לצומת בת הדר, פציעתה הקשה חייבה להעבירה תבית החולים ברזילי לסורוקה, שם נפטרה לפני שעה קלה.

ביום חמישי לפני כשבועיים, סמוך לשעה 21:51 התקבלה הודעה על תאונת דרכים בין שני כלי רכב בכביש 4 סמוך לצומת בת הדר. מהמשטרה נמסר כי מדובר בתאונת דרכים חזית-צד בין שני כלי רכב פרטיים. "מבירור ראשוני עולה כי רכב שהגיע מכיוון כללי אשקלון החל בפנייה שמאלה לכיוון הישוב, נפגע על ידי רכב שהגיע על כביש זה מכיוון כללי דרום. כוחות משטרה הגיעו למקום ובוחן תאונות דרכים החל בחקירת נסיבות התאונה".

חובשים ופאראמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום התאונה, העניקו טיפול רפואי ופינו לביה"ח ברזילי שתי פצועות, כאשר אחת מהן היא מור שפונתה במצב קשה עם חבלת ראש. בהמשך הדרדר מצבה והוחלט להעביר אותה למחלקה הנוירוכירורגית בבית החולים 'סורוקה' כשהיא מורדמת ומונשמת. 

מור ז''ל עמדה להתחתן בעוד שלושה חודשים.  ארוסה של גבאי,  אלמוג סלוקי,  תושב המועצה האזורית באר טוביה,  פרסם בפייסבוק פוסטים רבים בבקשה להתפלל עבורה,  בכל הארץ התגייסו למענה.  חברותיה ומשפחתה ארגנו שיעורי תורה והפרשות חלה. לאחר מאבק של שבוע, כאמור,  היא נפטרה.

היום היו אמורים לחגוג למור יום הולדת 23. יהי זכרה ברוך

ארוסה אלמוג סלוקי רשם בדף הפייסבוק 

"עם ישראל היקר.מודה לכם מכל הלב על שהייתם איתי ברגעים הקשים.והתפללתם והתקשרתם. עשינו כל שביכולתינו לשמח את מור והיא ראתה הכל מלמעלה .אני אמשיך לרומם.להעלות.לפאר.להלל את שמה וימשיך בדרך הזאת ולהאמין שהיא בחרה בדרך הטובה ביותר. אוהב אותך אהובתי היקרה לנצח ותמיד תישארי בליבי. אזכור אותך ברגעים הכי יפים שלנו. אוהב אותך לעד נסיכה שלי. 
עם ישראל היקר תמשיכו לעלות את הנשמה היקרה של מור חיה

ההלויה תתקיים היום בשעה 22:30 בבית העלמין אשקלון"