חקלאי ממושב במועצה אזורית באר טוביה נפגע ממוט ריסוס ותובע מאות אלפי שקליםג' בן 64, חקלאי ממושב במועצה האזורית באר טוביה שנפגע ממוט ריסוס הידראולי, תובע מאות אלפי שקלים מחברת הביטוח שבטחה את הטרקטור וטוען כי מדובר בתאונת דרכים. כך עולה מתביעה שהוגשה לפני כשבועיים לבית משפט השלום ברמלה באמצעות בא כוחו עו"ד בנו גליקמן נגד שלמה חברה לביטוח.

מכתב התביעה עולה כי בחודש ינואר שנה שעברה, החקלאי נפגע תוך כדי פירוק המערכת ההידראולית של מוט הריסוס השוקל כ-70 ק"ג. לטענתו  בזמן פירוק המוט, הטרקטור היה מונע כי לא  ניתן להפעיל את המערכת ההידראולית ולפרק את המוט (המשכיב) כשהמנוע אינו פועל. כדי לפרק את המערכת חייב היה התובע קודם כל לשחרר את הלחץ ההידראולי ולאחר מכן לשחרר את הפין שמחזיק ומחבר את המשכיב לטרקטור.  אך, עקב לחץ בעבודה, התובע לא שם לב כי רגלו הימנית הייתה מתחת למשכיב וזו נפגעה מנפילת המשכיב  עליה.

ג' פונה ממקום התאונה לבית חולים קפלן והוא אמור לעבור ניתוח ברגלו כאשר החבלה משפיעה עד היום על אופן תפקודו היום יומי והוא סובל בעקבות התאונה מטראומה, מכאבים והגבלות משמעותיות בכף רגלו הימנית. עו"ד בנו גליקמן, העוסק בנזקי גוף, מציין כי תקופה ממושכת התנייד התובע באמצעות קביים כי אסור היה לו לדרוך על רגל ימין וכי מצבו הרפואי והתפקודי רק הולך ומחמיר ולא נראית כל הטבה באופק.

לפני התאונה, ג' טיפל באופן עצמאי בעצמו ובאשתו, עבד בעבודה פיזית קשה והיה פעיל באופן קבוע וללא הגבלות רפואיות. אך מאז התאונה, נפגע כושר תפקודו היומיומי והוא הפך לתלותי בביצוע חלק מפעולות היומיום, לרבות עבודות משק הבית, קניות, נקיונות וכו', והוא נזקק בעבר ויזדקק בעתיד לעזרה בכל הקשור לטיפול במשק הבית ולתחזוקת הבית.

ג' תובע באמצעות עו"ד בנו גליקמן מאות אלפי שקלים בגין הפסדי שכר ופנסיה, כאב וסבל, עזרת צד ג', רכישת ציוד אורתופדי, טיפולים רפואיים ועוד.

טרם הוגש כתב הגנה.

בתמונה : עו"ד בנו גליקמן

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה