נעצר חשוד עם אמצעי לחימה סמוך למושב עוצםבמהלך פעילות משטרתית לפני כשבועיים, נעצר רכב לבדיקה סמוך למושב עוצם במועצה האזורית לכיש,החשוד (27) נמלט לעבר השדות הסמוכים. נחישותם של השוטרים במרדף אחריו עד מעצרו וסריקה שנערכה בסיוע כלב משטרתי, הביאה לאיתור אקדח ותחמושת מוסלקים בתוך גרב ואשר הושלכו בנתיב הימלטות החשוד. מעצרו הוארך בבית המשפט וחומרי החקירה הועברו לידי הפרקליטות

האירוע ארעה לפני כשבועיים, במרדף שביצעו השוטרים הוראו לחשוד לעצור, מיד כשנעצר הרכב, יצא החשוד ששכב כל העת במושב האחורי והחל נמלט מהמקום אל השטח החקלאי הסמוך לכביש.
במרדף שערכו בלשי תחנת קריית גת ואליו הצטרפו בלשי הימ"ר, הביא למעצרו של החשוד שנמלט לכיוון המושב הסמוך. בסריקה שערכו בלשי המשטרה בסיועו המקצועי של כלב משטרתי מיחידת בעלי החיים של המחוז הדרומי, אותר אקדח יחד עם שתי מחסניות ומספר כדורי תחמושת כשכל אלו עטופים בגרב. החשוד שנעצר הועבר לחקירה במשרדי היחידה המרכזית שם במהלך חקירתו שמר על זכות השתיקה.
דוברות משטרה
מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת לטובת המשך פעולות החקירה הנדרשות ביניהן חקירת החשוד על אף שבחר להמשיך בשתיקתו. חוקרי הימ"ר מיצו בימים אלו את הליך החקירה וכלל חומריה הועברו לידי הפרקליטות 
במשטרה מדגישים:
לחימתה העיקשת של משטרת ישראל בכל הקשור בפשיעה האלימה, בכלל זה החזקת אמצעי לחימה והשימוש בו, מהווה נדבך משמעותי בהגברת תחושת הביטחון בקרב הציבור.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה