לשכת המסחר ישראל-הולנד בקמפיין גיוס: קידום וחיזוק העסקים בדרוםמגזר העסקים בעוטף עזה מצוי מזה שנים ב"מלחמה" יומיומית על הפרנסה לאור המתיחות האינסופית שאינה נגמרת, שהובילה לחוסר אונים, התרסקות אלפי בתי עסק, ומשפחות רבות שנותרו ללא פרנסה. לשכת המסחר ישראל-הולנד תאמץ את קמפיין מימון ההמונים של התאגדות העסקים בפלטפורמת giveback במטרה להקים אתר סחר מתקדם, בו ישולבו אלפי בתי עסק מעוטף עזה ואשקלון ולעודד את הציבור לבצע רכישות באמצעותו.

מתיחות בדרום והאיום התמידי על פעילות העסקים בדרום קיים ופועם בפעימות בכל פעם שיש הסלמה , הוא אינו מסתיים וממשיך לפגוע באופן ישיר בבעלי העסקים. בעקבות כך התאגדות העסקים בישראל  החליטה לצאת בקמפיין giveback לגיוס תרומות עבור הקמת אתר סחר, שיכיל את כל בתי העסק מעוטף עזה ואשקלון ויאפשר לציבור מכל הארץ והעולם לרכוש מוצרים ושרותים באמצעותו, במטרה להרחיב את פעילותם העסקים.

מדובר באתר סחר שיתבסס על הפלטפורמות הטכנולוגיות החדשות ביותר כולל מנוע חיפוש, וישולבו בו כאמור בתי עסק הפועלים בעוטף עזה ואשקלון מעולמות ההסעדה, תיירות, בילוי ופנאי, אופנה, קמעונאות ועוד. יעד הגיוס עומד על 100 אלף ₪ כאשר היקף התרומה יזכה את התורם בהטבה בגובה התרומה, לרכישת מוצרים באתר.

אודליה גבע, מנכ"לית לשכת המסחר ישראל–הולנד: "לשכת מסחר והתעשייה ישראל-הולנד גאה להירתם ליוזמה להקמת אתר סחר גלובלי לעסקים בעוטף עזה. אנו רואים בכך הזדמנות מצויינת לחשוף את המוצרים והשירותים של יישובי עוטף עזה לעולם הרחב-הן לקניינים והן לצרכני הקצה. לצורך זה אנו נפיץ את דבר קיומו של אתר הסחר הגלובלי לעסקים בעוטף עזה בישראל ובהולנד ונסייע בגיוס הכספים הנדרשים. אנו משוכנעים שנצליח להגביר את המודעות, הן בקרב חברי הלשכה והן בקרב קהילת העסקים בהולנד, לפוטנציאל העסקי הטמון ביישובי עוטף עזה כמו גם באפשרויות הרבות למיזמים משותפים. כולי תקווה שלשכות דו -לאומיות נוספות ילכו בעקבותינו, עובדה שתסייע גם ליישובי עוטף עזה וכנגזרת מכך לקשרי הכלכלה של מדינת ישראל".

 

דיקלה אבוטבול, יו"ר התאגדות העסקים: "אני מברכת את לשכת הסחר ישראל – הולנד על ההירתמות החשובה. אחד היתרונות המרכזיים שלנו הישראלים מאז ומעולם, הוא היכולת לראות את התמונה הרחבה ולסייע למגזרים במצוקה. בשנים האחרונות המציאות בדרום הארץ ריסקה אלפי בתי עסק והותירה משפחות בחובות אדירים מבלי שהמדינה מסייעת להם, ואני משוכנעת שאתר הסחר החדש יסייע למגזר זה להרחיב את פעילותו העסקית ולמכור לציבור את מוצריו. אני קוראת לאזרחים להירתם ולתרום לטובת עסקים אלה, המהווים נדבך מרכזי בהנעת הכלכלה הישראלית".

אז איך זה יעבוד?

צוות הקמת האתר כולל מומחים בתחום התיירות, אנשי טכנולוגיה ושיווק. ובעיקר - עסקים ופעילים באיזור הדרום שרוצים לעשות שינוי.
הסכום שיגויס ישמש להקמה, ניהול שוטף וקידום פלטפורמה טכנולוגית המתבססת על אלגוריתם מתקדם לזיהוי צרכי הלקוחות והתאמה של בתי ההארחה, האטרקציות וכלל השירותים לקהל המתעניין.

הפלטפורמה תציע לכל עסק באיזור, רישום בחינם וקידום ללא השקעה כספית מצדו.

איך אתם נכנסים לתמונה?

התמיכה שלכם היא באמצעות רכישת שוברים למימוש בפלטפורמה החדשנית.
כל תשורה שתבחרו - שווה לסכום שתוכלו לממש בכל אחד מעשרות העסקים ובתי ההארחה שיצטרפו לפלטפורמה.

בזכות תמיכתכם האתר יוכל לצאת לאור ובכך יקדם את העסקים אשר יזכו לקבל קהל לקוחות חדש וחשיפה שלא היתה כדוגמתה. 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה