לא להאמין: שני מסיעי המחבלים בפיגוע בו נרצחה הדס מלכא משתחררים שחרור מוקדםהאני דארי ומוחמד חמדאן אשר הסיעו את המחבלים אשר רצחו את שוטרת מג"ב הדס מלכא הי"ד לפני כשנה וחצי בירושלים, ואשר הורשעו בגרימת מוות ברשלנות ובהסעת שב"חים שלא כחוק שוחררו בניכוי שליש ממאסרם. הוריה של הדס מלכא הי"ד: "בבקשה מכם- אל תגרמו לנו לתחושה שגם הצדק המינימלי - אינו שפוי"

הדס מלכא הי"ד

ארגון חוננו מדווח היום כי שני מסיעי המחבלים בפיגוע בו נרצחה לוחמת הדס מלכא הי"ד, שוחררו שחרור מוקדם מהכלא. 

חמדאן תושב השטחים שוחרר כבר לפני מספר חודשים ללא ידיעת המשפחה וללא שפנו למשפחתה של מלכא בכדי לקבל את עמדתם לשחרור המוקדם כמקובל במקרים כאלו. הדבר נודע למשפחה רק היום לאחר שפנו אליהם לקבל את עמדתם לוועדת שחרורים אשר התקיימה היום בעניינו של המורשע הנוסף האני דארי אשר שוחרר היום ע"י שופטת זוהר דולב להימן. בדיון היום התנגדה הפרקליטות לשחרור המוקדם, אך השופטת קיבלה את עמדתו של האסיר והורתה על שחררו, על ההחלטה ישנו עיכוב ביצוע, והפרקליטות שוקלת כעת לערר על ניכוי השליש.

setImageBanner('e5095cf1-8ffd-4674-b8f3-e6edb8357800','/dyncontent/2019/8/29/f68fb9e4-6048-4a58-85aa-f22a839fcd31.jpg',8885,'',510,80,false,26409);

דוד וגאולה מלכא- הוריה של הדס ותמיר, גיא, שקד, נטע וגפן – אחיה של הדס פנו הבוקר במכתב מרגש לבית המשפט בו ביקשו שלא להורות על שחרור האסיר " בשם הדס ובשם כל נפגעי הטרור, ולפני יום כיפורים - אנחנו מבקשים בכל לשון של בקשה, של הבנה, של הוקרת הזיכרון להדס, שלא לאפשר כלל וכלל ובטח לא לאשר את הבקשה של סייעני הטרור להמתקת קצובת הענישה – ובכך להבין ללבנו ,להתחשב ברגשותינו ולהוקיר ולכבד את ערכיה, ומסירות הנפש של ביתנו הדס." כתבו.
משפחת מלכא הוסיפה וביקשה מבית המשפט לכבדם ולא לשחרר את האסיר שחרור מוקדם"נבקש לכבד את חבריה הלוחמים העושים לילות כימים למען ביטחון המדינה ולכבד את כלל המשפחות השכולות. התחושה המלווה אותנו מידי יום היא של מציאות לא שפויה - בבקשה מכם- אל תגרמו לנו לתחושה שגם הצדק המינימלי - אינו שפוי. ובפרט כלפי אלו שפועלים. בשם ולמען המדינה על מנת לאפשר חיים תקינים ככול האפשר. ניכוי שליש- לבני הבליעל- אשר סייעו למחבל הארור- תהיה בבחינת עוד שלב במוות הנפשי שלנו." ביקשו, בקשה שכאמור אינה התקבלה ע"י השופטת זהר דולב שבסופו של דיון הורתה על שחרור סייען הטרור.
עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו אשר מסייע למשפחתה של מלכא מסר "שמדובר במלחמה בטרור צריך שגם המעגל השני והשלישי יתנו את המחיר. כל הקלה בעונש משדרת התייחסות מקלה לטרור. חייבים לעצור את המגמה המדאיגה של שחרור מוקדם לאסירים ביטחוניים."
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה