7 חממות פלפל הוצתו במושב שדה משה בלכיש המשטרה פתחה בחקירהביום שני תושב שדה משה במועצה האזורית לכיש, מצא את החממות שלו שבמושב הרוסים לגמריי.
החשד עבריינים הציתו את החממות בהן הוא מגדל פלפלים אשר נשתלו לאחרונה . הנזק מוערך במאות אלפי שקלים. במשק שבתאי מגדלים ומוכרים פירות וירקות והם מספרים שאין להם מושג מי יכול היה לפגוע בהם בצורה קשה כל כך. תלונה הוגשה למשטרה, המשטרה פתחה בחקירה

תומר שבתאי הוא דור שלישי לחקלאים אשר השתחרר מהצבא לפני חמש שנים ומאז עובד במשק של אביו 
תומר מתאר: ״כל העבודה שלנו, כל הפלפלים, מבנה החממות, הכל נהפך לפחם. זו קטסטרופה, לראות את כל מה פרי עמלנו בתקופה האחרונה חרוך והנזק הכלכלי והעתידי הוא שחור בעיניים, תרתי משמע. עד היום הכרנו פשיעה חקלאית בהיקפים קטנים – פריצה לחממות וגניבת יבול או ציוד אבל זו פעם ראשונה שיש אירוע בסדר גודל כזה״. 
-
מזכ״ל תנועת המושבים, עמית יפרח אמר: ״ההפקרות ממשיכה. שוב פשיעה חקלאית והפעם בסדר גודל של שבע חממות פלפלים. כן תקום ממשלה או לא תקום ממשלה , תהיה פריטטית או לא , אותנו כבר לא מעניין בנושא הזה אין ימין ושמאל , חייבת לקום יחידה ייעודית לאלתר למלחמה בפשיעה החקלאית וחייבת להיות אכיפה אגרסיבית וענישה כואבת ומרתיעה , לחקלאות הישראלית ולחקלאי ישראל מגיע בטחון כמו כל אזרח !!!״.
החממות השרופות - צילום תומר שבתאי
צילום תומר שבתאי
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה