הראשונים בחינוך – מועצה האזורית רמת הנגב קיבלה פרס חינוך של מחוז דרוםהשבוע הוענק פרס חינוך של מחוז דרום למועצה האזורית רמת הנגב. פרס זה מוענק לרשויות שבלטו בהשקעה יתרה בחינוך, ובביצוע תהליכים ייחודיים וחדשניים בתחום החינוך. הפרס ניתן כהוקרה על איכות ומצוינות, והוא פועל יוצא של השקעה מיוחדת בקידום מערכת החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי

פרס חינוך

הפרס הוא פועל יוצא של השקעה מיוחדת בקידום מערכת החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי  שבו התלמידים והחניכים מובילים את הלמידה; למידה אינטרדיסציפלינרית על פי נושא חקר שאותו מובילים התלמידים; שותפויות משמעותיות בחינוך, עם מוסדות במועצה, כמו קמפוס אוניברסיטת בן גוריון, המכון למורשת בן גוריון, ועם אנשי קהילה מקומיים.

מנהלת אגף קהילה וחינוך במועצה האזורית רמת הנגב, ד"ר ספי מלכיאור :" מרגש מאד לקבל את ההוקרה והערכה על ההשקעה הרבה בתהליכים החינוכיים שאנו מקדמים. הפרס הזה שייך לכל הצוותים החינוכיים, הפורמליים והבלתי פורמליים המעולים של רמת הנגב, הפועלים ללא הרף לקידום וביצוע של תכניות חינוכיות חדשניות וערכיות, המעודדות התפתחות אישית לצד שותפות, יוזמה ומעורבות חברתית של התלמידים בקהילה ובסביבה."

 

ראש המועצה האזורית רמת הנגב, ערן דורון :" גאווה גדולה לקבל פרס הצטיינות מחוזי המהווה הוקרה והערכה גדולה להשקעה ולחשיבות הרבה של החינוך ברמת הנגב. אני רוצה להודות לד"ר ספי מלכיאור ולכל צוות אגף חינוך וקהילה, לחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, לצוות המורים, הגיל הרך, הצוות המנהלי ולסייעות. כל אלה מהווים חלקי פאזל המצטרפים לכדי תמונה חינוכית אחת המקדמת את ערכי המועצה לאהבת הארץ, האדם והסביבה תוך קידום וביצוע תהליכי למידה חדשניים."

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה