יום המשפחה של לוחמי פלוגת החוד של גדוד דוכיפת בעוטף עזהיום רביעי האחרון, 19.02.20, זומנו משפחות הלוחמים של פלוגת החוד של גדוד דוכיפת ליום בחיי ילדיהם. הורי הלוחמים הגיעו לפלוגה, סיירו בגזרה, האזינו לסקירה מרתקת של עמי, מנהל מעבר כרם שלום, על העבודה הנעשת במעבר, על חשיבות לוחמי הפלוגה ועל סיכול ההברחות בעזרת אבטחתם של הלוחמים.

דובר צה"ל
המשפחות הגיעו ל״מחנה אמיתי״ בעוטף עזה, הבסיס בו גרים הלוחמים.
שם התרשמו ההורים מתצוגת תכלית גדולה של נשקים, ציוד ללחימה וסוגי התחמושת.
אחר כך התכנסו לארוחה חגיגית בה הלוחמים הגישו את האוכל למשפחות ומיד לאחר מכן, התכנסו ההורים לשמוע נאומים של מפקד הפלוגה סרן מיתר שילון ומפקד הגדוד סא״ל ניר איפרגן.


מפקד פלוגת החוד בגדוד דוכיפת, סרן מיתר שילון:
״מהרגע שהילדים שלכם, הורים יקרים, מגיעים לידיים שלנו והם תחת פיקודינו, זאת היא אחריותינו המלאה לדאוג לשלומם. תפקידנו העיקרי מלבד לעמוד בהצלחה במשימה הוא לעזור להם, ללמד אותם להתמודד עם קשיים שלא חוו בבית ובסופו של דבר, להוציא אותם אזרחים טובים יותר לאחר השירות המשמעותי שהם מבצעים.״

מפקד גדוד דוכיפת, סא"ל ניר איפרגן:
"הורים יקרים, אני רוצה להודות לכם על כך שבחרתם לשלוח את בניכם לתפקיד קרבי בצבא, יש במעשה זה משמעות גדולה לחברה הישראלית. הכלים שהם רוכשים בגדוד ישרתו אותם בעתיד ויהפכו אותם לאזרחים טובים יותר.
היום המיוחד הזה נולד מתוך הרצון של מפקד הפלוגה להראות לכם את שגרת חייהם של ילדיכם, את הגזרה בה מבצעים תעסוקה מבצעית וגם כדי להראות לכם שהם נמצאים בידיים טובות, לא מובן מאליו לראות פה כל כך הרבה הורים.״
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה