גלגל המזלות הסקסי


להאזנה לתוכן:

סמדר מלכה (4 PLAY) בטור חדש- אפילו אם אתם לא באמת מתעניינים באסטרולוגיה, בבני המין השני אתם בטוח כן. בואו לגלות מה אומר המזל שלכם או יותר נכון מה הוא אומר עליכם מבחינה מינית? אז כן בפעם הבאה שאתם יוצאים לדייט אולי תתחילו עם השאלה הבנאלית: "מאיזה מזל אתה?" (דרך אגב בנות לוקחות נושא זה יותר ברצינות...)

מאזניים

היא: מלאת קסם אישי ואסתטיקה, מודעת ליופיה ומשתמשת בו לתועלתה. היא תוכל להקסים כל גבר בו תרצה, אך יכולה לזרוק אותו לאחר הכיבוש. היא תשתמש בבשמים ריחניים, בתכשיטים וכל מה שנועד לפתות את הצד השני.

המגע שלה הוא אלוהי ובסקס היא תעשה הכל לאט, הרי היא לא ממהרת באהבה. היא תדע בדיוק איך לענג את אהובה ואיך להדליק אותו וגם לא תהסס לעשות זאת.

הוא: תמיד יהיה מקסים בחיוכו שובה הלב ותמיד יהיה מסמר המסיבה. שואף לזוגיות וקשה לו להיות לבד. בסקס הוא עדין ביותר ויודע את מלאכת האהבה, מגעו הוא שמיימי ולא ימהר לשום מקום- מומחה במשחק המקדים.

בסקס אוהב להתנסות בכל מיני חידושים ולא יבחל בכלום כמעט. מכוון שהוא רגיש מאוד בראשו- אל לך למשוך בשיערו במהלך האקט המיני- זה יכול לכבות אותו בשנייה. מאוד אוהב מין אוראלי ונהנה גם לתת וגם לקבל.
עקרב

היא: התברכה בשליטה עצמית ונוהגת להסוות את הלהט שמתרחש בה. ידועה באשה הכי מינית בגלגל המזלות והסקס אצלה מגיע ממקום יצרי וקדום והיא זו שהמציאה את משחק הפיתוי. כמו בחיים היא שתלטנית גם בסקס ותדרוש ממך להנות בדיוק כמוה. היא תלמד אותך שלל משחקי אירוטיקה ותוביל אותך בדיוק לאן שהיא רוצה.

הוא: כריזמתי ובעלת אישיות חזקה. התשוקות העמוקות שלו מפעילות אותו והוא נוטף מיניות והילה של קסם אישי. העקרבים נחשבים לסקסיים ביותר ועינהם מהפנטות וחודרות. אם הוא החליט שהוא רוצה אותך הוא לא יהסס להשתמש בכל מניפולציה כדי להשיג אותך. אוהב לחקור מה בדיוק מדליק אותך ואין בחורה שיכולה לעמוד בפניו. במיטה הוא סופר אקטיבי, הוא יצבוט את פטמותייך וינשק אותך בכל מיני מקומות בגוף וישמח להפליק על ישבנך.

קשת

היא: חופש- מילת המפתח של הקשתית הפלרטטנית, שאם תנסה להגביל אותה בכל צורה שהיא תמצא איך היא מתרחקת ממך עד כדי ניתוק הקשר.

היא מתייחסת לגברים כאל יצורים שנועדו לשעשע אותה ומאוד אוהבת לעשות טיזינג, גם לגברים שלא מעניינים אותה במיוחד רק כדי לבדוק אם תוכל לכבוש אותך ואםזה קל עבורה היא מיד תאבד בך עניין. אוהבת לעשות אהבה בטבע, חוף הים במכונית וכל זה כי באופיה קלילה מאוד וליברלית, רק אל תשעמם אותה - תאתגר אותה ותקווה לטוב.

הוא: אופטימי, עליז ושנון מטבעו. הוא מאמין גדול באהבה אך אינו מתחייב בקלות- החופש הוא ערך עליון עבורו ואינו יכול לסבול נשים קנאיות ורכושניות. מאוד קשה לו להיות נאמן לאשה אחת כי הוא מרגיש שבכל אשה יש משהו שמסקרן אותו. הוא מתייחס לסקס כמו ספורט ונהנה מהפעילות הפיזית. אין בו את התשוקה הנדרשת לסקס רגשי מרעיד עולמות וחסר מעצורים  ובדרך כלל נחפז להגיע ישר למטרה. מין לא משעמם אותו אף פעם והוא תמיד ירצה עוד.

גדי

היא: יצור מפוכח ומחושב עד מאוד. היא תחפש ותמצא לעצמה בן זוג שיכול לתרום למעמד החברתי והכלכלי בעתיד. בתוך תוכה היא טיפוס מיני וכמהה לאהבה.

סקס אצלה הוא בסדר עדיפות נמוך וברוב המקרים היא תעשה זאת רק כדי לרצות את בן זוגה. יש לה פוטנציאל להפיק הנאה עצומה מסקס- היא רק צריכה לתת לראש לנוח ורצות לאבד שליטה. קצת אלכוהול יכול לשחרר אצלה עכבות ולגרום לה לאירוטיות. סבלנית מאוד במשחק האהבה.

הוא: מעשי, החלטי ושאפתן. מכוון שהוא מופנם קשה לו להיקשר ריגשית. לא קל לו להתמסר לרגש האהבה מכוון שהוא מחושב ורציונלי והרי אהבה זה לא דבר הגיוני. אוהב סקס מאוד ובמיטה הוא הופך למלא תשוקה ואוהב את הסקס איטי עם ליטופים עדינים. נהנה מכל צורות המין אך יכול להיות לו גם צד אפל ולהנות מסאדיזם- לראות אותך קשורה באזיקים יכול מאוד לעורר אותו. חשוב לו שתהיי תמיד מוכנה לספק אותו.

דלי

היא: אינדיבידואלית, ליברלית ובעלת רעיונות מתקדמים ומקוריים. לא קל לה להיות במערכת יחסים זוגית שבו יש צורך בעומק רגשי- זה מאיים על החופש שלה. רוצה בגבר פתיחות וליברליות מהבחינה המינית. היצר שלה אינו רב והיא בהחלט יכולה להתקיים בלעדיו, אך הסקרנות והפתיחות שלה תגרום לה להסכים להתנסות בקשת רחבה של חוויות מיניות וכמה שיותר מקוריות- ככה זה ילהיב אותה. קשה לה להגיע לאורגזמה ולכן היא תעזר בפנטזיות שיכולות להיות חריגות ומוזרות. אפשר לבקש ממנה כל דבר במיטה, שום דבר לא באמת ירתיע אותה והיא תשמח לספק לך את הגירויים המיניים שאתה זקוק להם.

הוא: מקורי, חדשני ונמשך לטכנולוגיה מתקדמת וגאדג'טים. נמשך בעיקר לאנשים חריגים ולא קונבנציונאליים. נרתע מקשרים מגבילים ועמוקים, יש לו פחד מאינטימיות ומרגשנות ולכן  קשה לו להתחייב לבת זוג. קנאה ורכושנות זה לא הכוסתה שלו כי הוא זקוק לחופש מבחינה  מינית. למרות שהיצר המיני שלו לא עז- הוא יכול להתגרות משיחה, מבט ואוהב להתנסות במגוון רחב של חוויות מיניות- כמה שיותר חריג ככה הוא יסתקרן יותר, הכל אם בבית הוא לא קיבל חינוך שמרני כי אם כן אז הפנטזיות שלו ישרתו אותו בסתר.

דגים

היא: הנשית והרומנטית ביותר בגלגל המזלות. נקשרת בקלות ויכולה להיות תלויה כליל בגבר שאיתה ותעשה הכל כדי לגרום לו אושר.

החוויה המינית בשבילה היא חוויה רגשית ורוחנית, שחקנית מטבעה ומינית מאוד, פנטזיות מיניות הוא דבר שלא זר לה. היא תדע בדיוק איך לגעת בבן זוגה ואיך לגרות אותו. האירוטיות שלה זורמת ואוהבת לעשות אהבה במים כי מים מרגיעים אותה. כפות רגליה הוא איזור רגיש אז או שהיא תאהב עיסוי מגרה בכפות הרגליים או שלא תסבול שיגעו לה בהן.

הוא: רגיש, טוב ומלא חמלה לסובבים אותו. נמשך לנשים חזקות , דומיננטיות שיודעות מה הן רוצות ויכתיבו את הטון בבית. מבחינה מינית יכול לבטא את עצמו מצויין. מיני מאוד ונהנה מסיפוק בת זוגו. אוהב אוראלי ורטיבות מדליקה אותו. יצירתי מאוד בסקס ובעל פנטזיות עשירות ומגוונות. רומנטי מאוד ואווירה משפיעה עליו- אור נרות, ריחות טובים וכוס יין אדום הם כאפרודיזיאק עבורו.

טלה

היא: האשה שתסעיר את רוחך, נפשך וכמובן את גופך. סקסית בטירוף וכולה מיניות מתפרצת. מאוהבת באהבה וחייבת להיות דומיננטית- יודעת איך להשיג את מטרותיה.

במיטה היא נדלקת בקלות רק תחמיא לה ותרד לה בהתלהבות. אוהבת שמעריצים אותה ואת יופייה אז אל תשכח ללטף לה כל חלק בגוף. לא איכפת לה איפה לעשות אהבה, התאבון המיני שלה חייתי והיא מגיעה לאורגזמה בקלות- רק אל תגמור מהר. היא תגנח, תצעק ותשרוט- אין בה עכבות. האזור הרגיש אצלה הוא הראש- לטף את שיערה, העבר את האצבעות על פניה ומובטח לך שהיא שלך.

הוא: אנרגטי, דומיננטי, סוחף וכולו נוטף מין. קשה לעמוד בפניו- הוא הגבר שיכבוש אותך בסערה, באימפולסיביות ולעיתים גם בחוסר סבלנות. אין לו סבלנות למשחקים מקדימים ולעיתים נוטה לסאדיזם. יש לו פנטזיות של שליטה וכשהוא נכנס למשחק אז הוא כולו דוחף קדימה. ינשק אותך בהתלהבות ובתשוקה. לא ממהר לרדת וללקק אלא אם כן הוא אוהב באמת. הדחפים המיניים שלו חזקים וקשה לו להיות נאמן לאשה אחת.

שור

היא: נשית, חושנית ויודעת את כל תכסיסי הפיתוי ואין גבר שמסוגל לעמוד בפניה. עם כל זאת היא שמרנית מטבעה ומחפשת יציבות. רומנטית ללא תקנה והסקס צריך להיות מתוכנן עד הפרט האחרון. יופי מעורר אותה ולכן היא תתקשט לפני המפגש המיני. מתגרה כאשר מרפרפים על גופה נוצה ארוכה או פיסת פרווה נעימה.אוהבת שמלקקים אותה באיטיות. מעדיפה מאהב איטי ומסור שלא ימהר לחדור אליה. יש לה צורך עצום במין אוראלי, נהנית מאוד ממציצה וליקוק הפין.

הוא: מאהב אידיאלי מסור וסבלני. יש לו תאבון מיני שופע ומתייחס למין כצורך בסיסי. הוא לא גבר של חפוז בשירותים, הוא מתכוננן לסקס כשהוא מעמעם את האורות, בוחר מוסיקה מתאימה ומוזג יין. גבר חם וחושני שנהנה ממין אוראלי, עיסויים חושניים וליקוק אצבעות רגלייך לאט לאט. ליקוק הדגדגן זה אחד הדברים האהובים עליו ביותר והוא אוהב את הסקס פשוט וטבעי. מתגרה מריחות גוף ומריח זיעה של אשה- זה משפיע עליו כמו סם אהבה. האיזור הרגיש אצלו הוא העורף והצוואר ונשיקות וליקוקים יעוררו וידליקו אותו. 

תאומים

היא: הדרך אליה למיטה עוברת דרך הראש. סקרנית ודורשת את המושלם, מילים מגרות אותה במיוחד ורק אחרי שיחה מעוררת היא מוכנה למהלך המיני. אל תתנפל עליה בבקשה כי אוהבת להכתיב את הקצב. רגע אחד היא יכולה להיות מלאת תשוקה ורגע אחד היא מתקררת- הכל אצלה נתון לשינויים. הסקס בעיניה הוא פחות צורך גופני ויותר רצון להתנסות- זה שם המשחק עבורה. נהנית גם ממשחק מקדים אך גם מחפוז במושב האחורי של המכונית. מהתנוחה המיסיונרית ועד משחקי סאדו קלים. כמעט כל דבר חדשני מדליק אותה והיא תהנה להתנסות בכל צעצועי המין הקיימים. 

הוא: תזזיתי, חסר מנוחה ואינו מבקש לעצמו הרבה- רק רוצה את המאהבת המושלמת. מלא בתשוקה וייצרי במיוחד, המין אצלו הוא חוויה לא רק לסיפוק צרכיו הפיזיים. אינו נאמן לאשה אחת בד"כ, מתכנן את כיבושיו במומחיות, אלוף במילים וישמיע לאשה בדיוק את מה שהיא רוצה בסקס. אוהב לשנות תנוחות ונהנה להשתמש בכל דבר חדשני החל מצעצועי מין עד משחות לגירוי והשהייה. יהנה להתנסות בקשת של משחקי מין וכמעט שום דבר לא ירתיע אותו. נדלק ממין קבוצתי ולהמציא את עצמו כל פעם מחדש.

סרטן

היא: מינית מאוד, כל כולה אשה. עדינות, נשיות ומופנמות הן תכונותיה.לעיתים מקיימת יחסי מין ללא הבחנה והפתיחות המינית שלה תלויה בבן זוגה. חושנית מאוד ומתמסרת ב 100 אחוזים כשהיא נאהבת. אין גבול לדמיון שלה. אוהבת מין אוראלי ותהנה להתמסר לאיבר המין שלך. אוהבת לנשק ולנשוך קלות, למרוח נוזלים מעוררי תשוקה על הגוף וללקקם. השדיים הם החלק הרגיש אצלה אז נשיקות ונשיכות עדינות בפטמותיה יתקבלו בברכה.

הוא: ביישן ולעולם לא יעשה את הצעד הראשון. רגיש ומיני מאוד. יתחיל את הסקס בחיבוקים ונשיקות עדינות אך חושניות להפליא. הוא אומן בכל הקשור למין אוראלי, ילקק אותך בכל הגוף עד שיגיע לדגדגן ואז מובטחת לך אורגזמה מדהימה כי הוא המומחה. תני לו להוביל אותך לאט לאט. אוהב מאוד מים אז קחי אותו לאמבטיה ותרדי לו תוך כדי שהמים מלטים את גופו העירום.חיבוקים ונשיקות זה הכוס תה שלו.

אריה

היא: יפה, חושנית וחברותית, עטופה בהילה מסנוורת- כך תזהה אותה. חייה המיניים מנוהלים ע"י הערצה שהיא דורשת ומקבלת. היא ציידת מוכשרת ביותר וגישתה ערמומית ומפתה. אחרי שלכדה את טרפה היא תתפשט לאט לאט ותפתיע עם לבנים סקסיים מתחרה תוך כדי שהיא מסתכלת בעינייך כדי לראות אותך מתגרה. מתחממת בקלות וקל להביא אותה לאורגזמה. אוהבת שמלקקים אותה בכל הגוף ובמיוחד בדגדגן, שם היא תדרוש טיפול מיוחד הראוי למלכה. אוהבת להיות למעלה- כדי לראות אותך מתענג על גופה.

הוא: כשהוא נכנס לחדר אי אפשר שלא לחוש בכריזמה שהוא מקרין. מודע לכח שיש לו על נשים אך אינו מנצל זאת לרעה. נהנה הנאה מרובה  מפלרטוטים וסאקר של מחמאות, בעיקר על כמה הוא טוב במיטה. נהנה לשכב על גבו ושתתלהבי ותעריצי את גופו ותבצעי בו מין אוראלי. לפעמים ירצה משחקי שליטה- הוא אוהב אותך כנועה. בגלל שהוא בטוח שכל אשה שהוא ירצה תיפול לרשתו מיד מומלץ לתת לו לרדוף אחרייך קצת- זה ישגע אותו.

בתולה

היא: בדרך כלל נראות מצוין ועדינות מראה. הסקס אצלן הוא דבר משני והן לא כפופות ליצר המין. ניקיון זה הדבר החשוב להן ביותר והן יכריחו את הגבר לעשות מקלחת טובה לפני הסקס. סטוצים הם לא דבר שגרתי והן לא קופצות מהר למיטה וגם אז הן לא ישתוללו בתשוקה עזה. אל תצפה ממנה למין אוראלי כי זה לא נראה לה הגייני- אולי אם האהבה עמוקה. יכולה להיות אירוטית מאוד בזמן ובמקום הנכון רק אל תפתיע אותה ותהיה עדין, לרוב היא תשתף איתך פעולה.

הוא: מלאי קסם אישי, שנונים, מעניינים, חדי עין וביקורתיים.בתקופת החיזור הוא לא יהיה המאהב מלא התשוקה- לרוב את תצטרכי לחזר אחריו. אוהב מאוד נשים וישמח לחוות חוויות מיניות שונות. במיטה הוא מאהב מסור וידאג לכל הפרטים הקטנים ויעורר אוירה רומנטית. הוא לא יתנפל עליך בתשוקה ויחכה שאת תזמיני אותו למיטתך. מכוון שהוא סקרן תסמכי עליו שהוא קרא את כל ספרי ההדרכה וידע איך לגעת בך ולהגיע אליך. הוא לא רגשן אז אל תצפי ממנו לקוצי מוצי ומילים יפות.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה