בצל המתיחות הביטחונית : היחידה לליווי עסקים קטנים ויזמויות במועצת שער הנגב מחזקת את העסקים


להאזנה לתוכן:

היחידה לליווי עסקים קטנים ויזמויות במועצת שער הנגב פונה לבעלי העסקים הקטנים באזור ותעניק ייעוץ וסיוע בהתנהלות והכנה לקראת חירום

 תושבי הדרום חווים מציאות קשה כבר מעל ל-15 שנה, מציאות בה האיום הביטחוני נמצא באוויר יום יום, ובשאלה מתי המלחמה תחל שוב?! למרות זאת, בשנים האחרונות קמים יותר ויותר עסקים קטנים ויזמים שעוברים מהמרכז לאזור שער הנגב על מנת להגשים חלום ולהתפרנס בכבוד. בתוך מועצת שער הנגב קיימת היחידה לליווי עסקים קטנים ויזמיות בראשותה של ד"ר נגה גולסט שערוכה לסייע לבעלי העסקים להתמודד עם הסלמה וכן עם חזרה לשגרה.

היחידה לליווי עסקים קטנים ויזמויות בשער הנגב מחזיקה בפורמט ייחודי שלא קיים בארץ. היחידה פונה אל בעלי העסקים והמיזמים במועצה ומספקת להם שירותי ייעוץ עסקי, היתכנות עסקית וליווי צמוד בסבסוד מלא של המועצה.

 

המועצה שתומכת בכלכלה מקומית מקיימת מנהלת מזה מספר שנים פורטל עסקים אינטרנטי בו ניתן למצוא עסקים קטנים הנמצאים בשטח המועצה או עסקים שבעליהם הם תושבי שער הנגב. כיום קיימים באתר מאה עסקים המקוטלגים לפי נושאים. לקראת שנת 2018 החליטה המועצה על שדרוג ופיתוח ממשק חדש וייחודי בנגב שירכז את כל בעלי העסקים במועצה באופן שיהיה קל ונוח לשימוש הן לתושבי המועצה והן לתושבי חוץ שמגיעים לטייל או לבלות באזור ורוצים לתמוך בעסקים בעוטף.

 נגה גולסט: צילום יח"צ

ד"ר נגה גולסט, מנהלת היחידה "לצערי אני מכירה את החשש מפני הסלמה מקרוב כתושבת שער הנגב ומזה כארבע שנים מלווה את העסקים הקטנים במועצה. היחידה שלנו מעניקה שירותים לכל יזם או עסק שחפץ בכך בשגרה ובחירום בסבסוד מלא. חשוב לזכור שהמעבר להתנהלות בשגרה הוא לא פשוט ודורש תכנון נכון וייעוץ פרטני אותו אני מעניקה ביחידה. אני מזמינה את כל בעלי העסקים באזור או יזמים המעוניינים לפתוח עסק בתחומי המועצה ליצור קשר עם היחידה ולהתחיל בתהליך"

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה