נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי באזור המרכז תקיים אירוע ייעוץ פתוח ומיוחד למשפחות שבונות את ביתן במתחם "הבית השקוף"

$(function(){})
להאזנה לתוכן:

במסגרת האירוע יקיימו המשתתפים מפגשים אישיים עם אנשי נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי באזור המרכז, נבחרת מומחים שכוללת אדריכלים, קבלנים, מפקחים ומהנדסים מהמובילים בישראל. בנוסף, תתקיימנה הרצאות של האדריכלית ומעצבת הפנים, איריס שמיר והמפקח דוד טל, שיספקו טיפים לבונים בנושא ניהול ותכנון, ופאנל מומחים בשיתוף הקהל

הבית השקוף

ביום שלישי (26.12), בין השעות 18:00 – 20:30, יקיים מרכז הבנייה הישראלי אירוע פתוח ומיוחד למשפחות שבונות את ביתן במתחם "הבית השקוף" של מרכז הבנייה באיצטדיון בנתניה. ייקחו בו חלק טובי האדריכלים, המפקחים, המהנדסים והקבלנים, חברי נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי באזור המרכז.

בין המומחים המשתתפים באירוע – אדריכל מיקי אורן, אדריכלית איריס שמיר, אדריכל רון שפיגל, מפקח הבנייה דוד טל, מפקח הבנייה בני בורנלי, מפקח הבנייה ערן גוטמן, הקבלן גלעד קופץ, הקבלן יניב יצחקי, הקבלן איציק מרציאנו ואנשי מקצוע נוספים שיגיעו להתארח ולספק טיפים בנושא הבנייה הפרטית.

האירוע יחל בהתכנסות ובסיור מודרך ברחבי ה"בית השקוף", מיצג חדשני עולמי המשקף את שילובן של טכנולוגיות הבנייה בתוך הבית. לאחר מכן יימשך בדברי פתיחה של מנהל נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי במרכז, ישראל אמסלם, ובהרצאות מקצועיות מפיהם של האדריכלית ומעצבת הפנים, איריס שמיר, והמפקח דוד טל.

בנוסף, יתקיימו מפגשים אישיים עם חברי הנבחרת שיסייעו למשפחות שבונות את ביתן לחסוך בעלויות הבנייה, תוך שמירה על איכות הבנייה ומניעת טעויות. בחלקו האחרון של הערב יתקיים פאנל מקצועי שיכלול שיח פתוח ואפשרות להעלות שאלות במגוון נושאים הנוגעים בתחום הבנייה הפרטית והבנייה העצמית. במהלך האירוע יתקיימו סיורים במיצג "הבית השקוף" של מרכז הבנייה הישראלי שבאמצעותו ניתן לראות כיצד טכנולוגיות הבנייה השונות משתלבות בבית.

 

במסגרת האירוע ניתן יהיה להירשם לקורס "בנה ביתך בתבונה", קורס שמיועד למשפחות אשר בונות את ביתן ושבמסגרתו יינתן ידע ומידע אודות הנושאים העיקריים והחשובים בתהליך התכנון והבנייה. המידע הנרכש במהלך הקורס יאפשר למשתתפים בו להימנע מכשלי בנייה נפוצים, להתמודד עם בעלי המקצוע השונים בתהליך הבנייה ולמזער את עלויות הבנייה תוך כדי שמירה על תכנון נכון.

 

יו"ר מרכז הבנייה הישראלי, המוסד המוביל את מגמות ענף הבניה, ערן רולס: "שינינו את השיח בענף הבניה הישראלי, הקמנו את מתחם "הבית השקוף", מרכז המבקרים של מרכז הבנייה הישראלי – המקום היחידי בישראל שבו כל אחד יכול לראות תשתיות פיזיות של בנייה בעיניים וכעת אנו מנגישים את התוכן המקצועי הכי טוב. כך נסייע לבונים לחסוך הרבה כאב ראש וטעויות לשנים, ליצור בתים באיכות גבוהה יותר, וחיסכון כספי עצום. אני מזמין את כל המשפחות שבונות את ביתן להגיע לאירוע ולקחת חלק במהפכה של ממש בענף הבנייה".

"הבית השקוף" של מרכז הבנייה הינו מרכז ייחודי הממוקם באצטדיון נתניה במתחם מרכז הבנייה הישראלי ומיועד לקהל הבונים, המשפצים  ואנשי המקצוע בתחום הבנייה הפרטית והבנייה העצמית. חזון "הבית השקוף" הוא להנחיל ידע לקהל הבונים בישראל על מנת לשפר את איכות הבנייה הפרטית בישראל. "הבית השקוף" ממוקם במרכז הבנייה הישראלי החדש, המונה 2,400 מ"ר של חדשנות וידע בתחום, מתוכם הבית השקוף מתפרס על כ 1,200 מטר ובו הדגמות ייחודיות של מערכות וטכנולוגיות הבנייה המתקדמות ביותר בישראל.

*הכניסה לאירוע ללא תשלום, לפרטים נוספים ולהרשמה יש להתקשר לטלפון 0799100104. מומלץ למשתתפים להגיע עם תכניות הבנייה בכדי לקבל ייעוץ מתאים מהמומחים במהלך הפגישות האישיות.   

* מרכז המבקרים הייחודי של מרכז הבנייה הישראלי ממוקם באצטדיון החדש נתניה שער 23A קומה 1 – הכניסה חופשית

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה