נעים להכיר : עדינה גרינפלד תושבת סעד, בעלת העסק כדורים פורחים משתתפת ביריד "עוטף בכיף "החל מהיום למשך יומיים מתקיים "יריד עוטף בכייף" מטעם משרד הכלכלה והתעשייה ובו משתתפים 60 עסקים מיישובי עוטף עזה, החלטנו להכיר את המציגים מקרוב

עדינה גרינפלד פנסיונרית תושבת קיבוץ סעד, עברה לגור בקיבוץ יחד עם בעלה ובנותיה לפני חמש שנים , ושם הקימה עסק Sunbloom  מבית סעד אסף, אשר מתמחה בגידול ומכירת פרחי בצל אמריליס עטוף בשעווה צבעונית, הפורח בפריחה אדומה-כתומה מרהיבה, לבצל של האמריליס יש צורה כדורית  אשר הם מצפים אותו בפרפין צבעוני, והוא מגיע באריזת מתנה של נייר קרטון ממוחזר. כשתפתחו את הקופסא, נגלה מין כדור ששמים אותו על שולחן או מדף בבית או במשרד, תחת אור פלורסנטי

אמרליס כדורים פורחים.	Sunbloom

עדינה מה מיוחד  בקופסא עם הפרח ?

"ברגע שהפרח  נחשף  לאור, הוא גדל ופורח ללא קשר לעונת הפריחה שלו וללא כל טיפול בצמח - ברגע שחושפים אותו לאור, הוא מתחיל לגדול ולפרוח ללא כל טיפול והשקייה. הקסם בכדורים שלנו הוא שלמרות שפרחי האמריליס גדלים בעונת האביב, אנו יכולים למכור אותו בכל שלב מימות השנה, מאחר והוא גדל ברגע שהוא נחשף לאור הפלורסנטי. לאחר שמסתיים כל תהליך הפריחה (שלוקח בין חודשיים וחצי לשלושה – בו רואים שינוי מרגע לרגע ומיום ליום), המוצר לא צריך להיזרק לפח. אנו מאוד ממליצים ללקוחות שלנו לגדום את כל מה שגדל, כולל העלים, להסיר את הפרפין ולשתול בעציץ או בגינה וכשיגיע האביב, הצמח יפרח שוב."

אמרליס כדורים פורחים.	Sunbloom

עדינה ספרי לנו למה בחרתם לעבור לגור דווקא עוטף עזה?

אנחנו הגענו לקיבוץ סעד לפני חמש שנים מרעננה עם שתי בנותינו. החלטנו שאנחנו רוצים לעזוב את רעננה ולחפש מקום שקט ופסטורלי. הגענו לסעד בעקבות המלצה של חברים טובים שלנו, שעשו את המעבר מרעננה לשם שנתיים לפנינו. המקום הזה פשוט קסום והאנשים נפלאים וחמים. בנינו פה בית וגרים בו יחד איתנו שתי בנותינו ועשרה מנכדנו".

עדינה גרינפלד באדיבות.	Sunbloom

איך התמודדת עם הפעילות העסקית לאור המצב הביטחוני?

"הייתה לנו הפסקה של שלושה חודשים בין העונה הזאתי לקודמת. אנחנו מגדלים את הפרחים ומטפחים אותם - מתוך 12 חודשי השנה, אנחנו לא בפעילות במשך חודשיים וחצי שלושה. "

"למזלי הגדול, העסק שלנו לא נפגע במצב הביטחוני החמור שהיה לאחרונה, כי זו הייתה התקופה שבה אנחנו לא בפעילות. ובכל זאת, מאוד קשה לראות את כל העסקים של התושבים כאן נפגעים. מאד קשה לראות איך כל המקום הפסטורלי והמדהים הזה נשרף בעקבות בלוני התבערה. תודה לאל, המצב הבטחוני נרגע ואנחנו נהנים משקט כרגע ואנחנו מקווים שהוא ישאר לעוד הרבה זמן."

תוכלו לפגוש את עדינה מציגה את מוצריה ביריד "עוטף בכיף" .

יריד 'עוטף בכיף'  מתקיים בשוק הנמל בתל אביב בימים ג' – ה'  28/8/18 עד 30/8/18 בשעות 16:00 עד 22:00. ובהמשכו יתקיים יריד בעיר שדרות במהלך חול המועד סוכות בימים  ד' - ה' -  26/9/18 , 27/9/18 .

מה  יש עוד ביריד?

  • דוכני חשיפה לנותני שירותים כגון מתחמי אירוח, צימרים, מסעדות, מתחמי ספא טיפולים אלטרנטיביים, אירועי תרבות ובריאות ועוד.
  • תוצרת חקלאית כחול-לבן מהעוטף כגון שרי, אננס ופטל
  • דוכני מכירה של עבודות יד ואמנות- תכשיטים ,צעצועים מעץ, אמנות שימושית
  • בירות בוטיק מהדרום - 40 מעלות בצל, בירה נגב. בירה דרומית במגוון טעמים
  • מוצרי ביגוד וקוסמטיקה

 

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה