סימנים של משיכה מינית שאתן חייבות ללמוד לזהות אצל גבריםמשיכה מינית כוללת בתוכה המון סימנים סמויים וגלויים, שמאוד קל לנו לזהות כשהם לא רלוונטיים אלינו באופן אישי ופעמים רבות קשה לנו לזהות כאשר מדובר בנו ובבני/ בנות הזוג שלנו. הנה לכם כמה סימנים מובהקים למשיכה שאם תצליחו לזהות אותם, השלב הבא יהיה הרבה יותר קל <קריצה- קריצה>

תאמינו או לא, אבל אחד הדברים שהכי קל לנתח הוא התנהגות אנושית ומנגד, קשה לפענח ולהוכיח מדעית התנהגויות שונות. על אף כל זה, ישנם כמה סימנים מובהקים כסימני משיכה מינית בין בני האדם ובעיקר בקרב גברים שלפעמים נשים נוטות לפספס, בעיקר כשהן לא בעניין.

כמובן שהיה קל להבחין אם נוצרת התרגשות אילו יכולנו לחבר אנשים למד דופק ולבחון כיצד הדופק הופך מואץ כשנוצרת התרגשות. מפאת חוסר ניידות וזמינות וכמו כן חשש לאי שיתוף פעולה מצד הגברים שסביר שלא ימהרו לחשוף את זה שהם רגישים... זה הזמן ללמוד כמה סימנים שלא תוכלו לפספס. למשל: חלימה בהקיץ, שפת גוף ועוד... הכל כאן

 

"אר יו לוקינג אט מי?"
אחד הדברים שהכי קל לזהות דרכו משיכה מינית הוא עניין העיניים או המבט, יותר נכון. לפעמים כשאנחנו נמשכים למשהו, אנחנו פשוט לא מצליחים שלא להסתכל עליו. אצלי אגב, זה קורה תמיד בכל הנוגע למאפי בורקס. קשר עין הוא סימן של עניין ומעורבות. כמובן שאתם תראו בחור מביט לכיוון אזורים מסוימים תוכלו להבין מה כוונתו, לדוגמה: לכיוון הפה- אולי הוא חושב על לנשק אתכן. בכל מקרה זה ללא ספק מראה על משיכה פיזית.

"עין תחת עין"
הכוונה פה היא למבט ישיר אל תוך העיניים, או בשמו כן הוא- מבט חודר. קשר עין משמעותי הוא קשר עין שמתבצע כאשר דבר לא נאמר ועדיין קשר העין "מדבר בפני עצמו". אנשים רבים תיארו את החוויה כיכולת "להביט לתוך נשמתו של מישהו". לרוב ביצירת קשר עין המביע משיכה, נוצר ריכוך של השרירים מסביב לעיניים במבט אינטנסיבי פחות כי כמעט, אבל לא ממש, מסתתרת תאווה. זהו סימן משיכה מינית מבחינת הגבר שמראה כי הוא מחובר אליך.

תוך כדי תנועה
אצל נשים זה הכי קל- הן לרוב משחקות בשיער במעין פלירטוט סמוי להבעת עניין. אצל גברים, זה קצת שונה. ניתן יהיה לראות סימנים כמו תנועות עדינות ורכות יותר, בהתאם לאופן שבו את עומדת או יושבת. תוכלי לזוז ולשנות את מצב הפיזי ולבדוק, כאילו מבלי לבדוק את הוא משנה את מצבו בהתאם אליך. אם תצליחי לזהות את השינויים אצלו בהתאם לשינויים אצלך- בינגו!

ישר ולעניין
הכי קל יהיה אם הוא יבוא ויגיד לך שהוא נמשך אליך ורוצה להכיר אותך... בגדול, נתייחס למסתוריים יחסית ולכן, יש הרבה דרכים לפענח אנשים אבל רובינו, אני מניחה נעדיף את אלה שיותר מעזים מאשר שולחים רמזים (בתנאי שהם לא עושים את זה באופן אגרסיבי כמובן). הפלרטטנים לרוב מגיעים עם בטחון עצמי גבוה ובתקווה שגם עם מודעות עצמית מאוד גבוהה כדי להבין מיד אם את בעניין או לא.
הגישה הגברית המפלרטטת היא יותר שובבה ופחות מרמזת. הדגש יהיה על מתן מחמאות עדינות על המראה החיצוני שלך לרוב.

"כאילו במקרה"
הכוונה היא לרוב למגע מהיר של קצות האצבעות ביד או ברגל שלך. מה שמדהים הוא בכך שהוא ייתן לך כמעט מיד להבין אם המגע הזה נעים לך או שאת נרתעת ממנו. מעבר לזה מגע מהסוג הזה יכול להיות נהדר גם בשלבים מאוחרים יותר, בעיקר במקומות ציבוריים בהם סביר שלא תתגפפו שיכול במהירות יחסי לעורר חשקים מיניים. כאילו במקרה.

משיכה מגנטית

האם אי פעם הייתה לכן חוויה של להיות בחלל משותף עם מישהו שאתן נמשכות אליו ומצאתן את עצמכן למרבה ההפתעה, עומדות לידם מבלי להיות מודעות לזה שהתקרבתן?
זהו מקרה של "משיכה מגנטית". זה נשמע קצת רוחני ואפילו 'וו-הוו', אך יש סברה כי יש זה משהו שקשור תאוריה בשם "אטרקציה הסלולר"- שזה אומר שהתאים שלנו ,פשוטו כמשמעו, נמשכים זה לזה כאילו חלקנו אותו הגוף ויש דחף בלתי נשלט לגעת או להיות בסמיכות.

לרדת לפרטים

אחת הדרכים הקלות להבין שמישהו נמשך אליכן הוא לשים לב אם הוא "יורד לפרטים" או זוכר כל מיני דברים מינוריים שהתרחשו ביניכם או בקשר אליכן, למשל: מה לבשת, איזה ניחוח בושם היה לך, מה בדיוק הזמנת לשתות ועוד... אם אהבת את זה בהיכרות ביניכם תהני, כי סביר שהוא יזכור כל מיני פרטים קטנים הנוגעים לדברים שחשובים לך.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה