רחוק מהעין- רחוק מהלב- קלישאתי אבל נכון. אפילו מאוד נכון אז אם את יודעת שהוא מבלה במקום מסוים באופן קבוע הכי טוב שתוכלי לעשות לעצמך זה להימנע מלהגיע למקומות הללו. מזלך- יש מספיק מקומות אחרים. מעבר לזה- יצר החטטנות ידוע ומוכר לכולנו ויחד איתו האגו. אבל בתכל'ס לא אמור להיות לך אכפת יותר מה הוא חושב עליך אם הוא לא בקטע שלך ונפרדתם ולכן תעשי מה שטוב לך (!) גם אם זה אומר למחוק/ לעשות לו בלוק ברשתות החברתיות.
pixabay
לומר לא ליצרים ולמקום הנוח- או במילים אחרות- אל תעשי סקס עם האקס. נכון, הוא מכיר את הנקודות הספציפיות שמטריפות אותך, ריח הגוף שלו מחזיר אותך לימים של תשוקה ואהבה אבל- זה לא הדבר האמיתי. והיה לו את הדבר האמיתי והוא לא נלחם עליך. אל תמעיטי בערכך- את לא מגיעה לו!
pixabay
דייטים דייטים דייטים- צאי עם בחורים אחרים, לכי תדעי אולי יהיו כמה דייטים כושלים ואולי, רק אולי תכירי מישהו שישבה אותך בקסמיו ופשוט תשכחי מהאקס שלך כליל. ותפסיקי להשוות.
pixabay
זמן כאב- תגדירי לעצמך זמן מסוים והגיוני (כן, גם נשים יכולות להיות רציונליות ויתרה מכך- יכולות לשלוט על הרגשות שלהן!) כדי לכאוב את הפרידה. למשל- אם יצאתם שנה- מותר לך להתאבל על הקשר הזה במשך חודש שלם. אם יצאתם חצי שנה- יש לך שישה ימים. כנסי לפרופורציות, תני לעצמך לפרוק את הכאב ותחליטי לעצמך שאת יוצאת מזה.

*זה לא מדע מדויק. עם זאת, אם תעשי סוויץ' מחשבתי תתפלאי כמה זה אפשרי.

זה הזמן שלך- תמיד רצית לעשות משהו ולא מצאת זמן או שהתעצלת כי העדפת להעביר את הזמן הזה איתו? קומי ותעשי את זה- לעצמך! צאי לרוץ, לכי להתאמן, תירשמי לחוג קרמיקה. זה לא באמת משנה במה תבחרי- העיקר שתבחרי בך.