שעון יד- בן הזוג שלך מאחר כרוני? מעופף כזה שכל כך נהנה עד כדי שהוא לא שם לב שהזמן עף? תקני לו שעון במתנה. הוא יבין את הרמז ועכשיו גם התירוץ של "נגמרה לי הסוללה בסמארטפון" לא תעזור לו.
מלתחה חדשה (או לפחות פריט אופנתי מגניב)- הוא לא מבין את ההתעסקות הנשית שלך באופנה, מתוסכל מזה שאת יכולה להעביר שעות על גבי שעות בקניונים ומתלונן שהוא רק רוצה ללכת משם? תני לעצמך ללכת במקומו ופנקי אותו בכל מה שהוא בטח לא יקנה לעצמו. על הדרך הוא גם יודה לך שלא סחבת אותו איתך ושרפת לו את היום וגם תקבלי אותו סוף סוף לבוש כמו שאת אוהבת.

מכונת קפה- הוא כל כך יתלהב מזה שיש לו את מכונת הקפה שהוא חלם עליה שיש מצב שתקבלי קפה למיטה מידי בוקר לפחות חודש ברצף. חוץ מזה, אם את הבאת את המכונה זה די הגיוני שהוא יכין את הקפה. סיי נו מור.
 

חופשה זוגית- נכון, את זו שמוציאה את ה"כסף", אבל הוא בכלל מתכנן חופשה קיצית ואת, מה לעשות- ממש זקוקה לה עכשיו. כולל מסעדות ממש טובות וכולל ספא. ובינינו אם ארגנת הכל בקפידה סביר להניח שלא יהיה לך על מה להתלונן, נכון?
 

הלבשה תחתונה- לא, הכוונה לא להלבשה תחתונה בשבילך שתעשה לו גם פאן בעיניים ותגרום לך להרגיש סקסית. תתפלאי אבל לא רק לבן הזוג שלך יש גרביים עם חורים ולא רק הוא לובש עדיין את אותם התחתונים שהוא קיבל מאמא שלו במתנה לגיוס. יש להם קטע כזה, מסתבר. בקיצור- חדשי לו את מגירת התחתונים והגרביים ותפסיקי להתלונן.