הראל שיין מניר ישראל, תלמיד כיתה ח' מביה"ס 'שקמה' בחוף אשקלון, זכה במקום השני בתחרות ארצית למרוצי שדה עם תוצאה של 7 דקות ו- 39 שניות במרוץ לאורך 2.5 ק"מ שנערך הבוקר (ג') בבית שאן. גם תלמידות כיתות ז'-ח' השתתפו במרוץ לאחר שהעפילו לתחרות במרוץ המקדים. בהמשך היום, נבחרת כדורעף בנות של ביה"ס 'שקמה' מכיתות ז'- ט' זכתה במקום הראשון והעפילה לטורניר כדורעף מחוזי עם ניצחונות שגרפו מול נבחרות משער הנגב, כפר סילבר וכנות. 

הישגים ספורטיביים נוספים נרשמו השבוע ב'מרוץ ירוחם הרביעי' שנערך ביום ו' ואליו הגיעו התלמידים  הראל שיין וסהר מלכה בשני המקומות הראשונים.

המורה לחינוך גופני, לביא כרמי, סייע וליווה את התלמידים באימוני ריצה, כמו גם צוות החינוך הגופני של בית הספר המלווים לתחרויות  ומשקיעים ממרצם לטובת הישגי התלמידים.

 

בחודש האחרון הקים וועד ההורים המרכזי של בית הספר ועדת ספורט שתסייע בקידום ופיתוח תחום הספורט בבית הספר. "ההישגים מביאים הרבה גאווה וכבוד לבית הספר. נמשיך לעמוד לרשות בית הספר והתלמידים לטובת המשך הישגים מעין אלו", אמר דרור שיין, יו"ר ועדת הספורט מטעם וועד ההורים.

אופירה גל, מנהלת ביה"ס 'שקמה: "אנחנו על המפה! אנו גאים בהישגים המכובדים של התלמידים. נמשיך לעודד ולהעצים את תחום הספורט בבית הספר."

  צילום: ביה"ס 'שקמה'.