השתלת שיניים בהרדמה מלאה במרפאה המתאימהתוחלת החיים עלתה ויחד איתה היכולת ליהנות מאיכות חיים. אם בעבר מבוגרים רבים הסתובבו עם שיניים תותבות, היום אפשר לעבור טיפול השתלת שיניים ולהשלים שיניים חסרות. להשתלה ישנם יתרונות רבים והיא משפיעה על איכות החיים. מטופלים שעברו טיפול זה מעדים על כך שהם יכולים לאכול כמו שהם אוהבים, שהם מרגישים חלק מהחברה כיוון שהם לא צריכים להסתיר את מצב השיניים שלהם ויש להם יותר ביטחון עצמי בהשוואה לביטחון שהיה להם לפני ההשתלה.

מה קורה כאשר הפחד מרופא השיניים משתלט

כ-80% מהאנשים חוששים, ברמה זו או אחרת, להגיע אל רופא השיניים. רוב האנשים מצליחים להתגבר על החשש, אך חלקם זקוקים לעזרה נוספת ולעבור טיפולים בהרדמה. במקרה של השתלת השיניים, חשוב לדעת כי אפשר לעבור השתלת שיניים בהרדמה מלאה וליהנות מפה מלא בשיניים ואיכות חיים גבוהה. אחוזי ההצלחה של טיפולי ההשתלה גבוהים במיוחד ואין כל סיבה להימנע מהם בשל חשש, כשהיום ישנו פתרון זמין.

השתלת שיניים בהרדמה מלאה עבור מטופלים המתאימה לכך

אחד הדברים שמשמחים מטופלים רבים הוא הידיעה כי השתלת שיניים בהרדמה מלאה מתבצעת רק לאחר שהמטופל נמצא מתאים לכך. כלומר, רופא השיניים לעולם לא ייקח סיכון ויכניס מטופל לטיפול ללא הידיעה כי מצבו הרפואי מאפשר זאת. כדי לעבור את הטיפול יפנה הרופא את המטופל לבדיקות שונות. המטרה של הבדיקות היא להציג את המצב הרפואי ולאפשר לרופא לקבוע שאכן אפשר לקיים את ההשתלה תחת הרדמה מלאה.

השתלת שיניים בהרדמה מלאה רק אצל רופא המתמחה בכך

השתלת השיניים בהרדמה תתבצע אצל רופא אשר מתמחה גם בתחום ההשתלות וגם בתחום ההרדמה. צוות שלם נדרש להיות זמין כדי לאפשר את הטיפול ולא רק רופא. למעשה, יש צורך באבזור מתאים ובהכשרה של הצוות כפי שנקבע על ידי משרד הבריאות. כיוון שכך, לא כל רופא וגם לא כל רופא שיניים שמבצע השתלות, יכול לבצע השתלת שיניים בהרדמה מלאה.

למה אפשר לצפות עם סיום הטיפול?

אחד היתרונות של טיפול השתלת שיניים בהרדמה מלאה הוא היכולת לחזור לשגרה. עם זאת, הטיפול הוא הדרגתי ודורש מספר שלבים, אשר בסיומם יכול המטופל ליהנות מחיוך מלא, ביטחון עצמי ולחזור לאכול את המאכלים שהוא אהב מאז ומעולם. כבר בפגישה הראשונה עם הרופא אפשר להתייעץ איתו על הטיפול, לשאול כיצד הוא יבוצע, על פני איזו תקופה וכמובן שיש לבדוק מראש, בעזרת הדמיות שונות, כיצד יתבצע הטיפול באופן ספציפי.

בחירת רופא שיניים המתאים לביצוע ההשתלה

רופא השיניים שיבצע השתלה בהרדמה מלאה חייב להיות מומחה גם בתחום רפואה זה וגם להיות מומחה בתחום טיפולים תחת הרדמה מלאה. כמו כן, המרפאה חייבת להתאים לטיפול זה וצריך לעמוד לרשותך צוות רפואי. בשיחה עם הרופא יש לברר כי הצוות הטוב ביותר עומד לרשותך.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה