מגשי אירוח

מגשי אירוח – דקה לפני כל השאר

רגע לפני שאתם רצים להשקיע את כל האנרגיות שלכם בעיצוב, בחירת המוזיקה ורשימת המוזמנים, אל תשכחו להקדיש רגע גם לחוויה הקולינרית שתרצו לתת לאורחים שלכם. הרשו לנו להציג בפניכם את כל הסיבות מדוע מגשי אירוח הם הפתרון המושלם לאירוע שלכם;

  • צבע – בניגוד לאירועים בהם המנות מוגשות לשולחן, מגשי האירוח חשופים לקהל הרחב כך שהם מוסיפים צבע ועניין לאירוע. הם יוכלו לכלול סנדוויצ'ים, ירקות, מגשים מתוקים, מאפים, לחמים, סלטים, סושי ועוד רבים ונפלאים.
  • אורחים באירוע שלכם – מגשי אירוח יהיו חלק נפלא מכל אירוע; הכל מישיבת צוות, חוג בית ועד יום הולדת. בדרך כלל באירועים קטנים שכאלו נהוג שכל אחד מהאורחים מביא איתו סלט, מאפה או תבשיל שאמור להפוך לחלק מהאירוח הכללי. מגשי האירוח מבטלים את הצורך הן שלכם והן של האורחים להשקיע ולטרוח, ואפשר לומר שאתם הופכים להיות אפילו סוג של אורחים באירוע שלכם, מכיוון שגם אתם נהנים מהם!
  • קליל זה המשביע החדש – בעבר, הייתה נהוגה מגמת אירוח שכללה תבשילים כבדים וחמים. כיום הדרישה היא למה שנקרא פינגר פוד ומגשי אירוח קלילים יותר. כך תוכלו להבטיח שהאורחים שלכם ייצאו שבעים ומרוצים, אך לא מפוצצים וכבדים מידי.
  • טעים, צבעוני ובריא – לא פחות מהטעם, חשובה החווייה. מגשי אירוח הינם צבעוניים ומגוונים ומושכים אליהם את האורחים. מובן שלצד אלו אתם גם מארחים בבריאות, שכן מגשי אירוח לרוב מבוססים על חומרי גלם טריים ואיכותיים יותר, והמבחר מאפשר להצמד לאפשרויות הרבה יותר בריאות, כמובן לצד מגשים מושחתים יותר. כי איך אפשר לארח בלי מעט מתוק?

 

רק בשמחות!

תכנון אירוע הוא אינו קל מיסודו; על המארגן להתייחס למגוון נושאים כגון המוזמנים, העיצוב, מיקום וסגנון האירוע, ומעל לכל – האוכל. בין אם מדובר בחגיגה פרטית כגון ברית או חנוכת בית, או אפילו הרמת כוסית עם העובדים במשרד; הרי שאוכל הוא חלק בלתי נפרד ממנו. מגשי אירוח לאירועים הם כאמור פתרון אלגנטי, קליל, בריא וצבעוני שישאיר את האורחים שלכם שבעים ומרוצים, ויהפוך את האירוע שלכם להצלחה בטוחה. אז למה אתם מחכים? הזמן קצר והמלאכה מרובה, זה הזמן לצאת לטעימות ולבחור את המטעמים האהובים עליכם ביותר, שישאירו את הרושם הטוב ביותר על המוזמנים שלכם. ושיהיה אירוע מוצלח!