משה צוק

למעשה יכולתה של חברת צוק מוצרי שיש להציע מלאי סחורה כל כך מגוון וזמין מגיעה הודות לקשרי ספקים וכוח קניה, שאותו היא מנצלת יחד עם חברות נוספות, המשתייכות כולן לקבוצת צוק הגלובלית.

תחת הקבוצה פועלות חברות, הממוקמות בישראל, בסין ובאיטליה, ופעילותן חולשת על פני אזורים נרחבים ברחבי העולם:

 

Zuk China הממוקמת בסין, מתמחה בתחום הרכש המקומי ומייצאת אריחי שיש ואבן טבעית לרחבי המזרח, אירופה וארה"ב. החברה מנוהלת ומתופעלת על ידי עובדים מקומיים, וזוכה להצלחה עסקית שגדלה מידי שנה הודות להיכרות עם השוק המקומי ותנודותיו וניצול יתרונותיו של השוק המתפתח והגדול ביותר בשנים האחרונות ליצוא סחורות מכל סוג.

Claret, השלוחה האירופאית של קבוצת צוק, פועלת מאיטליה, ועוסקת גם היא ביצוא אריחי שיש ואבן טבעית לרחבי אירופה וארה"ב. החברה הוקמה במטרה לנטוע שורש עסקי בנקודה אסטרטגית מתוך זיהוי הצורך והביקוש למוצרי החברה.

פרט לנציגות שמחוץ לגבולות הארץ, בישראל פועלת גם חברת אופק ביצוע, שמתמחה בשיווק ובהתקנה של מדרגות שיש ואבן טבעית, ספי חלון, קופינגים ופנלים, ומתמחה בביצוע פרויקטים פשוטים ומורכבים.

בראש קבוצת צוק עומד היזם ואיש העסקים משה צוק, שבשני העשורים האחרונים ממשיך למנף את פעילות עסקיו הן בתחום השיש והן בתחום הפיננסים. בבעלותו המותג הגלובלי Zuk Finance, שעוסק בפתרונות מימון ושירותים פיננסיים ברחבי גיאורגיה, ארה"ב ורומניה. צוק הוא גם יזם משקיע ופעיל בחברות סטארטאפ שזוכות להצלחה אדירה בשוק הבינלאומי.