על איזה חומרים מדפיסים מדבקותכל עסק, בין אם מדובר בעסק יצרני ובין אם מדובר בעסק בכל תחום אחר, נדרש מעת לעת להדפסה של מוצרי פרסום שונים. המוצרים הללו משרתים את העסק כאמצעי מצוין לשמור על העסק בתודעת ציבור המשתמשים והלקוחות שלו. מוצרי פרסום כאמור יכולים לכלול ברושורים למיניהם, פוסטרים, יומנים ומוצרים אחרים שלכל אחד מטרה אחרת וייעוד אחר. עם המוצרים הייחודיים הללו ניתן למנות גם מדבקות מסוגים שונים ובגדלים שונים, שלכל אחד מהם יש חשיבות רבה עבור העסק. מהם השימושים האפשריים השונים של מדבקות לעסק? על איזה חומרים מדפיסים מדבקות לעסקים ואיך זה עוזר לעסק לקדם את עצמו? היכן ניתן לבצע הדפסת מדבקות ברמה גבוהה ובעיצוב מושלם? להלן התשובות

freepik

מדבקות לעסק והשימושים האפשריים שלהן

ככלל, מדבקות לעסק משמשות אותו לשם הדבקה על מוצרים מוגמרים שהעסק מוכר או משווק. המדבקות הללו הן השגרירות הטובות ביותר של העסק. הן מכילות הדפסה על מדבקות הכוללת את הפרטים של המוצר שהמדבקה נמצאת על האריזה שלו, ולעיתים קרובות גם את תמונת המוצר עצמו או תמונה כללית של המוצרים של העסק. סוגים נוספים של מדבקות הן מדבקות תאריך או מדבקות המפרטות את הערך התזונתי או את התכולה של מוצרים אשר העסק משווק. לעיתים קרובות קורה שחברה מסוימת משווקת מוצר המיוצר באמצעות חברה אחרת, תוך הדבקה של מדבקות של העסק המשווק, במטרה להעלות את המוניטין של המוצר ולשפר את המכירות שלו. בתוך העסק עצמו, מדבקות עשויות לשמש כחלק ממערך האחסון של העסק, כאשר על המדבקה מצוינים פרטים חיוניים. על פי הקטגוריות הפנימיות של העסק. לדוגמה – עסק יכול להדביק על מוצר מדבקה המציינת את התאריך שבו הוא התקבל בעסק. זאת, להבדיל מתאריך התפוגה של המוצר. המטרה כאן היא לשמר שיטת FIFO – מוצר שנכנס ראשון לעסק, גם יוצא ראשון מהמחסן.   

החומרים שעליהם מודפסות מדבקות

ההחלטה באשר לחומרים שעליהם מודפסות המדבקות של העסק, צריכה להתקבל בהתאמה לשימושים שהעסק עושה בהן. מוצר המשווק ללקוחות רבים ואשר המדבקה שלו צריכה להחזיק זמן רב, המדבקות שלו יודפסו על גבי מדבקות נייר למינציה או מחומרים אחרים באיכות גבוהה. מדבקות נייר פשוטות שעליהם מוטבע הלוגו של העסק ופרטים בסיסיים, ישמשו את העסק לצרכים יום יומיים. דוגמה טובה לכך היא הדבקה של מדבקות על גבי מוצרי מזון במקררים הפנימיים של העסק, שהמטרה שלהן היא לעקוב אחרי המוצרים ולא לאבד את סדר ההוצאה שלהם מהמקררים. עסק המייצר ומשווק מוצרים באריזות שונות, עשוי להזמין מדבקות בגודל משתנה המתאימות לאריזות הללו והעלות שלהן נכללת בחישוב העלות הסופית של המוצר. ככלל, מרבית סוגי המדבקות הם כאלה המחזיקים זמן ארוך מבלי שהכיתוב או הצבעים עליהן דוהים.

שימוש מעניין נוסף במדבקות, הוא אם וכאשר העסק מחליט להעניק מתנות קטנות ומשמחות לפונקציונרים של לקוחות פוטנציאליים. כיוון שלרוב יש מניעה חוקית לקבל מתנות מספקים, הרי שלרוב מדובר במתנה צנועה, כמו חבילת עוגיות או סוכריות. אבל המתנה הפשוטה הזאת מקבלת תפנית חיובית, כאשר על גבי כל אחת מהן מודבקת מדבקה איכותית עם הלוגו של העסק. מדבקות כעלה מגיעות בדרך כלל בגלילים, המאפשרים לשלוף בקלות מדבקה ולהדביק אותה על גבי כל מוצר שהוא. הדבר לא דורש הכנה מראש וכך יכול איש המכירות להעניק ללקוחות הפוטנציאליים שלו מתנות נחמדות, שכל אחת נושאת את המדבקה של העסק. מעוניינים לדעת עוד? צרו קשר כעת והמקצוענים של ננופרינט יחזרו אליכם בהקדם. הם יתכננו וידפיסו עבורכם את המדבקות האיכותיות ביות שישרתו את המטרות של העסק באופן הטוב ביותר.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה