שיווק עסקי, מוצר חדש בעולם הפרסוםכל עסק יודע שהוא לא יכול להצליח ללא שיווק שיודיע לכולם – "הנני כאן, בואו להשתמש בשירותי". אבל האם כל מי שמפרסם מודע ממומנת בפייסבוק יכול להצליח לשווק ולצבור לקוחות במהירות? ובכן, זה לא כל כך פשוט. כמו כל דבר בחיים, גם שיווק עסקי באינטרנט הוא מיומנות שצריך לרכוש. אך אם שיווק אינו המקצוע שלכם, תנו למומחים לעשות זאת. שיווק עסקי הוא מוצר חדש בתחום הפרסום, והוא נועד לסייע לבעלי העסקים לפרסם את שירותיהם.

Pixabay

שיווק המותאם אישית לעסק

בדומה לשמלה שיכולה להיראות צרה על אישה אחת ורחבה על אישה אחרת, כך גם שיווק עסקי הוא מוצר המותאם אישית לכל לקוח ולקוח. צוות של מקצוענים נפגשים עם הלקוח על מנת לבחון את העסק שלו, את שוק המתחרים שלו ולתכנן את אסטרטגיית הפעולה המתאימה ביותר, כך שבעל העסק יוכל להשיג את המטרה שלו. כך שבעוד עבור עסק מסוים מתאים יותר לשווק דרך רשתות חברתיות כמו פייסבוק או אינסטגרם, הרי שלעסק אחר יתאים יותר לשווק דרך האתר. בסופו של דבר, לאחר תכנון שלבי הפעילה ויישמום, הלקוח מגיע להפצה אגרסיבית של המוצר.

מדוע הפצה אגרסיבית? כי זה עובד

שיווק עסקי באינטרנט כולל בין השאר שיווק אגרסיבי של המוצר. שיטת שיווק זו מותאמת לסוגים שונים של לקוחות ומאפשרת להגדיל את המכירות והחשיפה, עם כי חשוב להשתמש בה בזהירות. איש אינו מעוניין להרגיש שמאיימים עליו או מנסים להכריח אותו לקנות מוצר שהוא לא צריך. כאשר אנו משווקים מוצר, אנו נחשפים לשורה ארוכה של סוגי לקוחות שונים. נתייחס לשלושה סוגים עיקריים ומידת האגרסיביות שהם חשים בשיווק.

הסוג הראשון הוא האנשים המעוניינים במוצר או השירות המשווק. בדרך כלל הם לא ירגישו בשיווק האגרסיבי המופעל כלפיהם וירכשו את המוצר/ השירות כבר בשיחת הטלפון הראשונה או השנייה. גם אם יופעל עליהם שיווק אגרסיבי, הם לא ירגישו בכך.

הסוג השני הוא אנשים שמתלבטים ומחפשים אלטרנטיבות בכל עת. הם לא יודעים בדיוק מה הם מחפשים, אך הם בטוחים שהשירות שמוצע להם אינו מתאים להם. עבור אנשים אלה מומלץ לשווק את המוצר בעדינות, להדגיש את היתרונות שלו ולהפיג את חששותיהם ואת המחסומים המונעים מהם לרכוש אותו.

הסוג השלישי הוא אנשים שכלל אינם מתעניינים במוצר או בשירות מסוים. אלה הם האנשים הרגישים יותר לשיווק האגרסיבי. הם נשארים ברשימת התפוצה כל עוד הם מקבלים את השירותים בחינם, אך יכולים לעזוב בכל עת. קבוצה זו של אנשים היא קבוצה ביקורתית ומרבית האנשים הנמצאים בה הם בזבזני זמן. בעלי עסקים לא מעטים מעדיפים להיפטר מאנשים אלה ולהשקיע בלקוחות אמתיים.

מדוע חשוב לפנות לחברה מקצועית לצורך שיווק

איש מאתנו לא נולד משווק מקצועי, אך ישנם אנשים שהשקיעו בכך את מרבית זמנם ומרצם. על כן, אם אתם פותחים עסק חדש, כדאי להתייעץ עם מקצוענים המציעים לכם שיווק עסקי. כך תוכלו לקדם את העניינים מהר יותר ולהגדיל את המכירות.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה